„Derby” w Kamienicy Polskiej na remis !

3818-Derby_w_Kamienicy_Polskiej_na_remis

Derby w Kamienicy Polskiej na remis !

LKS Kamienica Polska – Skra/Wadrox Częstochowa 1:1 (0:1)

LKS Kamienica Polska – Skra/Wadrox Częstochowa 1:1 (0:1)To był bardzo ciekawy mecz. Gospodarze bardzo chcieli w pierwszym historycznym meczu u siebie w Kamienicy Polskiej zdobyć choćby punkt, a byli bardzo bliscy zdobycia nawet trzech. W doliczonym czasie gry słupek uratował Skrę przed porażką. Inna sprawa, ze obraz gry mógł wyglądać zupełnie inaczej gdyby przy stanie 0:1 Bartosz Gliński wykorzystał w 50 minucie meczu rzut karny. W sumie remis nie krzywdzi żądnej z drużyn bo i jedni i drudzy mieli swoje sytuacje bramkowe w tym meczu. Pierwsza połowa była pod dyktando gości, a po przerwie role nieco się odwróciły i to gospodarze pokazali charakter.

0:1 32 min. Jacek Rokosa 1:1 73 min. Rafał Czerwiński

Sędziował : Rafał Rokosz (Katowice). Żółte kartki : Radecki (Kamienica Polska) i Musiał (Skra) Widzów : 350

LKS Kamienica Polska : Kuczera, Żebrowski, Radecki, Ciekot, Garkowienko, Dobosz (65′ Piaszczyk), Milczarek, Skwarczyński, Cianciara (65′ Wojtyto), Błaszczyk (85′ Ujma), Czerwiński

Skra-Wadrox Częstochowa : Bruś, Woldan M (65′ Okpara)., Gerega, Hudek, Krasnodębski, Gliński, Musiał, Rados (75′ Bik), Szweda (62′ Korbel), Kozieł (80′ Pietrasiński), Rokosa