[FOTO] Wygrana LKS Kamienica Polska w cieniu tragedii !

4096-FOTO_Wygrana_LKS_Kamienica_Polska_w_cieniu_tragedii

Minutą ciszy przed meczem uczczono pamięć tragicznie zmarłego 27-letniego zawodnika LKS Kamienica Polska Marcina Walczaka.

Minutą ciszy przed meczem uczczono pamięć tragicznie zmarłego 27-letniego zawodnika LKS Kamienica Polska Marcina Walczaka.Mecz LKS Kamienica Polska z Victorią Jaworzno rozpoczął się minutą ciszy. Dzień wcześniej tragicznie zmarł zawodnik tego Klubu 27-letni Marcin Walczak. Zawodnik ten wywalczył z kolegami z drużyny najpierw awans z Klasy „A” do „okręgówki”, a w tym sezonie z „okręgówki” do IV ligi.

W smutnej zatem atmosferze gospodarze na koniec rundy jesiennej zasłużenie wygrali z Victorią Jaworzno 3:0. Gole w tym meczu strzelili Bartłomiej Dynus (z rzutu karnego) i Przemysław Piaszczyk, który dwa razy trafił do siatki drużyny gości.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej zanotowano sporo ciekawych wyników. Przegrał lider tabeli Skra-Wadrox Częstochowa. Przegrał także ważny mecz na wyjeździe KS Włodar. Z kolei bardzo udanie zakończyli rundę futboliści Unii Rędziny oraz Olimpii Truskolasy.

– Zobacz wyniki 15 kolejki oraz aktualną tabelę IV ligi śląskiej – gr.I

– Zobacz zdjęcia z meczu Kamienica Polska – Victoria Jaworzno autorstwa Zdzisława Walczaka