I-ligowiec z Radzionkowa wygrał z Rakowem

4272-I_ligowiec_z_Radzionkowa_wygral_z_Rakowem

1:3 (0:1) – takim wynikiem zakończył się rozegrany w Częstochowie sparing II-ligowego Rakowa z I-ligowym Ruchem Radzionków

1:3 (0:1) – takim wynikiem zakończył się rozegrany w Częstochowie sparing II-ligowego Rakowa z I-ligowym Ruchem RadzionkówW minioną środę po dwóch tygodniach treningów Raków przegrał w Bielsku-Białej z Polonią Bytom 0:1. W sobotę podopieczni trenera Jerzego Brzęczka rozegrali drugi sparing. Tym razem w Częstochowie. Przeciwnikiem był I-ligowiec z Radzionkowa. Goście wygrali ten mecz i prosto z Częstochowy pojechali na tygodniowy obóz do Kluczborka.

Częstochowa 22-01-2011 g.13:00 Raków – Ruch Radzionków 1:3 (0:1) 0:1 13`min Piotr Łopuch

0:2 47`min. Marcin Sobczak

1:2 67`min. Adrian Świerk

1:3 80`min.Andrzej Niewulis

Raków Częstochowa I połowa :Mateusz Kos, Adam Łysek, Arkadiusz Hyra, Mateusz Górecki, Paweł Kowalczyk, Sławomir Ogłaza, Paweł Nocuń, Rafał Czerwiński, Maciej Gajos (20` Łukasz Kowalczyk), Łukasz Brondel, Mateusz Kyzioł II połowa Maciej Szramowiat, Łukasz Kmieć, Patryk Nogal, Mateusz Górecki, Paweł Kowalczyk, Łukasz Kowalczyk, Kamil Witczyk, Dawid Świerk, Adrian Świerk, Piotr Ceglarz, Marcin Czerwiński