REKLAMA
REKLAMA

III liga – przy Krakowskiej mecz o 6 punktów

Udostępnij :
4511-III_liga_przy_Krakowskiej_mecz_o_6_punktow

III liga – przy Krakowskiej mecz o 6 punktów

W sobotę 2 kwietnia o godz. 11 bardzo ważny mecz o III ligowe punkty zostanie rozegrany przy ul.Krakowskiej w Częstochowie

W sobotę 2 kwietnia o godz. 11 bardzo ważny mecz o III ligowe punkty zostanie rozegrany przy ul.Krakowskiej w CzęstochowieGospodarze podejmować będą swoją imienniczkę Victorię Chróścice. Zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli – niestety w dolnych rejonach tabeli, dlatego ten mecz jest bardzo ważny i dla jednych, i dla drugich. Za częstochowską Victorią przemawia atut własnego boiska no i to, że w pierwszych dwóch meczach tej rundy biało-zieloni zaprezentowali się bardzo korzystnie w meczach z kandydatami do awansu do II ligi. Jak będzie jednak w tym meczu ? Warto się wybrać na boisko przy Krakowskiej bo to może być ciekawy mecz !

To będzie trzecia wiosenna kolejka, a dopiero pierwszy raz o punkty zagra na boisku Orzeł Psary/Babienica. Dwa tygodnie temu nie doszły do skutku „derby” MKS Myszków – Orzeł, a tydzień temu piłkarze Orła pauzowali bo KS Krasiejów wycofał się z rozgrywek. Jak zatem Orzeł zaprezentuje się w Łaziskach ?

Trudny mecz czeka MKS Myszków. Oderka Opole nie ukrywa, że chce jeszcze liczyć się w walce o II ligę. Gospodarze mimo kilku zmian w składzie w porównaniu do jesiennej rundy w Myszkowie dla wszystkich III-ligowych drużyn są trudnym rywalem. A jak będzie w meczu z Oderką ?

– Zobacz zestaw par 18 kolejki oraz aktualną tabelę III ligi opolsko-śląskiej

REKLAMA