REKLAMA
REKLAMA

Ostatnia kolejka w II i III lidze

Udostępnij :
4790-Ostatnia_kolejka_w_II_i_III_lidze

Ostatnia kolejka w II i III lidze

W weekend zakończą się rozgrywki sezonu 2010/2011 w II i III lidze. Ciekawostką jest to, że w II lidze Raków kończy rozgrywki u nowego I-ligowca, a w III lidze Victoria u nowego II-ligowca.

W weekend zakończą się rozgrywki sezonu 2010/2011 w II i III lidze. Ciekawostką jest to, że w II lidze Raków kończy rozgrywki u nowego I-ligowca, a w III lidze Victoria u nowego II-ligowca.W sobotę ostatnią kolejkę sezonu 2010/2011 rozegrają III-ligowcy. W niedzielę natomiast sezon zakończy się w II lidze. W III lidze częstochowska Victoria grać będzie w Rybniku z Energetykiem ROWem, który w następnym sezonie grać będzie w II lidze (m.in. z Rakowem). Victoria miała ostatnio dobrą passę ale czy gospodarzom zepsuje w ostatnim meczu sezonu smak wygrania III ligi ? Orzeł Psary/Babienica na własnym boisku grać będzie z LZS Piotrówką – rywalem w zasięgu piłkarzy Orła. Czy zatem na koniec sezonu gospodarze zdobędą 3 punkty ? Na pewno o 3 punkty więcej będą w tabeli mieć piłkarze MKS-u Myszków. Dostaną je za walkower w meczu z KS Krasiejów, który przed rundą wiosenną wycofał się z rozgrywek

– Zobacz zestaw par 30 kolejki oraz aktualną tabelę III ligi opolsko-śląskiej

W II lidze podobnie jak Victoria w III lidze częstochowski Raków zakończy rozgrywki meczem u zwycięzcy II ligi w tym sezonie Olimpii Grudziądz. Gospodarze z pewnością będą chcieli wygrać na koniec sezonu mecz z Rakowem. Nie będzie to chyba aż takie proste bo podopieczni trenera Jerzego Brzęczka potrafią grać w piłkę i może na koniec sezonu częstochowianie sprawią niespodziankę !

– Zobacz zestaw par 34 kolejki oraz aktualną tabelę II ligi (gr. zachodnia)

REKLAMA