IV liga : „Wymyślony” rzut karny w Kamienicy dał remis przyjezdnym!

5191-IV_liga_Wymyslony_rzut_karny_w_Kamienicy_dal_remis_przyjezdnym

Remisem 2:2 zakończył się ostatni mecz 9 kolejki w IV lidze śląskiej. Goście zdobycie 1 punktu mogą zawdzięczać sędziemu, który „wymyślił” rzut karny w 80 minucie meczu.

Remisem 2:2 zakończył się ostatni mecz 9 kolejki w IV lidze śląskiej. Goście zdobycie 1 punktu mogą zawdzięczać sędziemu, który „wymyślił” rzut karny w 80 minucie meczu.Ciekawy i zacięty mecz obejrzeli w niedzielne słoneczne popołudnie kibice w Kamienicy Polskiej. Gospodarze nadawali ton grze i byli bliscy wygrania gdyby nie ……. „wymyślony” przez sędziego głównego rzut karny dla gości w 80 minucie meczu. Z karnego Szombierki wyrównały na 2:2, a po tym wydarzeniu ostatnie minuty meczu przebiegały już w nerwowej atmosferze, a sędzia gubił się już w swoich decyzjach do ostatniego gwizdka.

IV liga 02-10-2011 g.16:00LKS Kamienica Polska – Szombierki Bytom 2:2 (1:1)Gole dla Kamienicy Polskiej strzelili Maciej Błaszczyk Jakub Sobota

Sędziował : B.Drobot (Katowice)Widzów : 300