III liga : remis Victorii, porażka Skry !

5244-III_liga_remis_Victorii_porazka_Skry

III liga : remis Victorii

W 11 kolejce rundy jesiennej częstochowskie III ligowe zespoły grały na wyjazdach. Victoria zremisowała w Bogdanowicach 3:3, a Skra Kocela przegrała w Opolu 1:2.

W 11 kolejce rundy jesiennej częstochowskie III ligowe zespoły grały na wyjazdach. Victoria zremisowała w Bogdanowicach 3:3, a Skra Kocela przegrała w Opolu 1:2.Victoria po 5 wyjazdowych porażkach bardzo chciała przerwać tą złą passę w Bogdanowicach. Tak bardzo, że nawet jak przegrywała już 1:3 to nie złożyła broni i to się opłaciło.

Start Bogdanowice – Victoria Częstochowa 3:3 (1:1) Gole dla Victorii strzelili : D.Michalik, Ł.Stefański i Ł.Kotas

Częstochowska Skra tak jak tydzień temu w derbach na Victorii do przerwy prowadziła w Opolu z Odrą. Po przerwie gospodarze strzelili 2 gole i punkty zostały w Opolu

Odra Opole – Skra Kocela Częstochowa 2:1 (0:1)Gola dla Skry strzelił M.Kowalski