Oni już grali : Unia Rędziny – Pilica Koniecpol 0:2

5296-Oni_juz_grali_Unia_Redziny_Pilica_Koniecpol_0_2

W meczu rozpoczynającym 13 kolejkę w IV lidze w ósmych już derbach regionu w tej rundzie rozegranych ….. na Rakowie Unia Rędziny przegrała z Pilicą Koniecpol 0:2

W meczu rozpoczynającym 13 kolejkę w IV lidze w ósmych już derbach regionu w tej rundzie rozegranych ….. na Rakowie Unia Rędziny przegrała z Pilicą Koniecpol 0:2Po tej porażce sytuacja Unii Rędziny zrobiła się bardzo trudna. Z kolei dla Pilicy te 3 punkty dają niejako gwarancję spokojnej przerwy zimowej tym bardziej, że zespół z Koniecpola w ostatnich dwóch jesiennych kolejkach może jeszcze powiększyć swoją zdobycz punktową. Oczywiście swój bilans może poprawić jeszcze Unia Rędziny, która musi się mocno zmobilizować na ostatnie 2 kolejki bowiem 10 jak na razie zdobytych punktów to trochę za mało aby myśleć o spokojnej przerwie w rozgrywkach.

Unia Rędziny – Pilica Koniecpol 0:2 (0:1)Gole dla Pilicy strzelili Adamczyk (z karnego) i Prusko.