Sparingi : duży mróz ustąpił, a teraz grać będą na śniegu!

Udostępnij :
5668-Sparingi_duzy_mroz_ustapil_a_teraz_grac_beda_na_sniegu

Sparingi : duży mróz ustąpił

Jak nie duży mróz to spora ilość śniegu dokucza piłkarzom w przygotowania do zbliżających się rozgrywek rundy wiosennej. Sparingi na śniegu też bywają ciekawe.

Jak nie duży mróz to spora ilość śniegu dokucza piłkarzom w przygotowania do zbliżających się rozgrywek rundy wiosennej. Sparingi na śniegu też bywają ciekawe.18.02.2012-sobota

10.00 LKS Kamienica Polska – Orkan Rzerzęczyce (sztuczne boisko na oś.Północ)

11.00 Gmina Kłomnice – Warta Zawada

11.00 Warta Kamieńskie Młyny – Podlesianka Katowice

11.00 Raków Częstochowa – LZS Piotrówka

12.30 Orzeł Kiedrzyn – Olimpia Huta Stara (sztuczne boisko na oś.Północ)

13.00 Raków II Częstochowa – Pogoń Zduńska Wola

13.30 Rozwój Katowice – Zieloni Żarki

14.00 Polonia Unia Widzów – Start Lgota Mała

14.30 Orlik Blachownia – Błękitni Herby

16.00 Liswarta Lisów – Rajfel Krasiejów

16.00 Pogoń Blachownia – Unia Kalety (sztuczne boisko na oś.Północ)

17.00 Warta Mstów – Płomień Czarny Las (sztuczne MOSIR ul.Limanowskiego)

19.00 Unia Świerklaniec – Rozwój Olszyna (sztuczne boisko -Tarnowskie Góry)

Płomień Przystajń – Liswarta Krzepice

Grom Miedźno – Sparta Nowa Wieś

Amator Golce- Huragan Jezioro

Skalniak Kroczyce – Junior Szarlejka

Znicz Kłobuck – Grom Cykarzew

Sokół Wręczyca – Maraton Waleńczów

Częstochówka Parkitka – Płomień Kuźnica Marianowa

Sokół Olsztyn – Iskra Mokrzesz

Gwarek Zabrze – MLKS Woźniki

LOT Konopiska – Piast Strzelce Opolskie

Mechanik Kochcice – LKS Wierzbie

Nitron Krupski Młyn – Żwirex Hadra

Sarmacja Będzin – Victoria Częstochowa

Granat Skarżysko-Kamienna – Pilica Koniecpol

Unia Rędziny – KS Panki

Polonia Poraj -Piliczanka Pilica Orzeł Babienica – Jedność Boronów

Lelovia Lelów – Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

19.02.2012-niedziela

9.00 MKS Myszków – Jura Niegowa (sztuczne boisko-Zawiercie)

11.00 Skra II Częstochowa – Sparta Siedlec Duży (stadion-ul.Loretańska)

12.00 Grom Poczesna – Orły Kusięta

13.00 Zryw Ożegów – Liswarta Popów

14.00 Sparta Szczekociny – Trzy Korony Żarnowiec (sztuczne boisko – Zawiercie)

14.00 Błękitni Aniołów- Biała Gwiazda Krasice

14.30 Oksza Łobodno – LKS Gomunice (sztuczne boisko na oś.Północ)

Naprzód Ostrowy – LKS Słowian Dworszowice Pakoszowe

Start Dobrodzień – Sparta Lubliniec