Finałowa „8” drużyn skompletowana !

Udostępnij :
5687-Finalowa_8_druzyn_skompletowana

Finałowa „8” drużyn skompletowana !

Cztery turnieje eliminacyjne Halowych Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Piłce Nożnej Seniorów zakończone. W finale zagra 8 drużyn, a te zawody rozegrane zostaną 26 lutego w Kłobucku.

Cztery turnieje eliminacyjne Halowych Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Piłce Nożnej Seniorów zakończone. W finale zagra 8 drużyn, a te zawody rozegrane zostaną 26 lutego w Kłobucku.XII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW im. MARKA SZTOLCMANA O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU

TURNIEJE ELIMINACYJNE

I TURNIEJ ELIMINACYJNY – 12.02.2012 – KŁOBUCK

UCZESTNICY

1.HURAGAN JEZIORO

2.GROM MIEDŹNO

3.MARATON WALENCZÓW

4.OKSZA ŁOBODNO

Huragan Jezioro – Grom Miedźno 3:2

Maraton Walenczów- Oksza Łobodno 1:9

Huragan Jezioro -Maraton Walenczów 4:2

Grom Miedźno- Oksza Łobodno 3:0

Huragan Jezioro -Oksza Łobodno 3:2

Grom Miedźno-Maraton Walenczów 7:2

TABELA KOŃCOWA I TURNIEJU ELIMINACYJNEGO

1.HURAGAN JEZIORO 9 pkt 10:6

2.GROM MIEDŹNO 6 pkt 12:5

3.Oksza Łobodno 3 pkt 11:7

4.Maraton Walenczów 0 pkt 5:20

KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE I TURNIEJU ELIMINACYJNEGO

Najlepszy strzelec-Jelonek Mateusz(Huragan Jezioro)- 5 bramek

Najlepszy bramkarz- Malina Piotr -Grom Miedźno

Najlepszy obrońca- Kasprzyk Tomasz- Oksza Łobodno

Najlepszy piłkarz-Jelonek Mateusz -Huragan Jezioro

Piłkarskie „odkrycie”-Turek Tomasz-Oksza Łobodno

NAJLEPSZA „PIĄTKA” I TURNIEJU ELIMINACYJNEGO

1.Malina Piotr-Grom Miedźno

2.Jelonek Mateusz-Huragan Jezioro

3.Kasprzyk Tomasz-Oksza Łobodno

4.Turek Tomasz-Oksza Łobodno

5.Włodarek Patryk-Oksza Łobodno

II TURNIEJ ELIMINACYJNY – 12.02.2012 – KŁOBUCK

UCZESTNICY

SOKÓŁ WRĘCZYCA

AMASOL COSMOS MIEDŹNO

LISWARTA POPÓW

AMATOR GOLCE

Sokół Wręczyca – Amasol Miedźno 3:3

Liswarta Popów- Amator Golce 2:4

Sokół Wręczyca -Liswarta Popów 4:2

Amasol Miedźno-Amator Golce 4:2

Sokół Wręczyca-Amator Golce 3:2

Amasol Miedźno -Liswarta Popów 1:0

TABELA KOŃCOWA II TURNIEJU ELIMINACYJNEGO

1.SOKÓŁ WRĘCZYCA 7 pkt 10:7

2.AMASOL COSMOS MIEDŹNO 7 pkt 8:5

3.Amator Golce 3 pkt 8:9

4.Liswarta Popów 0 pkt 4:9

KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE II TURNIEJU ELIMINACYJNEGO

Najlepszy strzelec:Kotkowski Dariusz- Amasol Cosmos Miedźno( 5bramek)

Najlepszy bramkarz:Strzelczyk Kamil -Sokół Wręczyca

Najlepszy obrońca: Rycharski Kamil -Sokół Wręczyca

Najlepszy piłkarz:Kotkowski Dariusz-Amasol Cosmos Miedźno

Piłkarskie „odkrycie” :Janasz Marek -Liswarta Popów

NAJLEPSZA „PIĄTKA” II TURNIEJU ELIMINACYJNEGO

1.Strzelczyk Kamil -Sokół Wręczyca

2.Kotkowski Dariusz -Amasol Cosmos Miedźno

3. Rycharski Kamil -Sokół Wręczyca

4.Janasz Marek – Liswarta Popów

5.Dawidowski Wojciech -Sokół Wręczyca

III TURNIEJ ELIMINACYJNY – 19.02.2012 – KŁOBUCK

UCZESTNICY

JUNIOR SZARLEJKA

SPARTA NOWA WIEŚ

BŁĘKITNI LIBIDZA

KS PANKI

Junior Szarlejka- Sparta Nowa Wieś 6:3

Błękitni Libidza- KS Panki 2:6

Junior Szarlejka -Błękitni Libidza 5:2

Sparta Nowa Wieś-KS Panki 1:2

Junior Szarlejka -KS Panki 2:3

Sparta Nowa Wieś-Błękitni Libidza 3:6

TABELA KOŃCOWA III TURNIEJU ELIMINACYJNEGO

1.KS PANKI 9 pkt 11:5

2.JUNIOR SZARLEJKA 6 pkt 13:8

3.Błękitni Libidza 3 pkt 10:14

4.Sparta Nowa Wieś 0 pkt 7:14

KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE III TURNIEJU ELIMINACYJNEGO

Najlepszy strzelec-Czok Tomasz(Junior Szarlejka) -5 bramek

Najlepszy bramkarz:Związek Konrad-Junior Szarlejka

Najlepszy obrońca: Ogłaza Przemysław-KS Panki

Najlepszy piłkarz:Operacz Oskar -KS Panki

Piłkarskie „odkrycie”:Chrzęstek Jakub-KS Panki

NAJLEPSZA „PIĄTKA” III TURNIEJU ELIMINACYJNEGO

1.Operacz Oskar – KS Panki

2.Związek Konrad-Junior Szarlejka

3.Czok Tomasz-Junior Szarlejka

4. Ogłaza Przemysław- KS Panki

5.Chrzęstek Jakub-KS Panki

IV TURNIEJ ELIMINACYJNY – 19.02.2012 – KŁOBUCK

UCZESTNICY

LISWARTA KRZEPICE

ZNICZ KŁOBUCK

KORAL KŁOBUCK

PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ

Liswarta Krzepice-Znicz Kłobuck 3:5

Koral Kłobuck-Płomień Przystajń 2:2

Liswarta Krzepice-Koral Kłobuck 1:0

Znicz Kłobuck-Płomień Przystajń 4:2

Liswarta Krzepice-Płomień Przystajń 10:3

Znicz Kłobuck-Koral Kłobuck 6:0

TABELA KOŃCOWA II TURNIEJU ELIMINACYJNEGO

1.ZNICZ KŁOBUCK 9 pkt 15:5

2.LISWARTA KRZEPICE 6 pkt 14:8

3.Koral Kłobuck 1pkt 2:9

4.Płomień Przystajń 1 pkt 7:16

KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE IV TURNIEJU ELIMINACYJNEGO

1.Najlepszy strzelec:Pawelec Mariusz (Znicz Kłobuck )-4 bramki

2.Najlepszy bramkarz:Sobolewski Dariusz -Koral Kłobuck

3.Najlepszy obrońca: Michalski Piotr-Znicz Kłobuck

4.Najlepszy piłkarz:Pawelec Mariusz -Znicz Kłobuck

5.Piłkarskie „odkrycie”:Wiśniewski Robert -Płomień Przystajń

NAJLEPSZA „PIĄTKA” IV TURNIEJU ELIMINACYJNEGO

1.Sobolewski Dariusz – Koral Kłobuck

2.Pawelec Mariusz -Znicz Kłobuck

3.Michalski Piotr -Znicz Kłobuck

4.Wiśniewski Robert -Płomień Przystajń

5.Sitkiewicz Bartłomiej-Znicz Kłobuck

TURNIEJ FINAŁOWY XII MISTRZOSTW POWIATU KŁOBUCKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW im. MARKA SZTOLCMANA O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU

26.02.2012 – KŁOBUCK

Program minutowy

9.20-otwarcie turnieju finałowego XII Mistrzostw

9.30-13.40- eliminacje grupowe

13.55-14.15mecz o VII miejsce

14.20-14.40-mecz o V miejsce

14.45-15.30-półfinały mistrzostw

15.40-16.00 – mecz o III miejsce

16.10-16.30- mecz o I miejsce – finał mistrzostw

16.45-wręczenie pucharów, statuetek, medali i dyplomów

17.00- zakończenie XII Mistrzostw im. Marka Sztolcmana