Karnety na mecze Rakowa w promocyjnej cenie!

Udostępnij :
5710-Karnety_na_mecze_Rakowa_w_promocyjnej_cenie

Karnety na mecze Rakowa w promocyjnej cenie!

Za 3 tygodnie 18 marca o godz. 14:00 meczem o II-ligowe punkty z Chojniczanką Chojnice piłkarze Rakowa rozpoczną rozgrywki rundy wiosennej.

Za 3 tygodnie 18 marca o godz. 14:00 meczem o II-ligowe punkty z Chojniczanką Chojnice piłkarze Rakowa rozpoczną rozgrywki rundy wiosennej.Od poniedziałku 27 lutego kibice będą już mogli kupować karnety, a kto się pośpieszy może je nabyć w promocyjnej cenie ( od 27 lutego do 2 marca)

W sprzedaży będą dostępne cztery rodzaje karnetów. Normalny – w cenie 45 złotych, ulgowy – 35 złotych, na sektor centralny – 50 zł oraz VIP, za który trzeba będzie zapłacić 350 złotych. W pierwszym tygodniu dystrybucji wejściówek, klub przygotował jednak dla kibiców niespodziankę. Karnety będzie można nabyć po promocyjnej cenie. Każdy sympatyk Rakowa, który zdecyduje się nabyć wejściówkę w dniach 27. lutego – 2. marca będzie mógł liczyć na specjalną bonifikatę. W tych dniach, ceny wejściówek będą obniżone: karnet normalny o 10 zł. natomiast ulgowy o 5 zł. Wychodzi więc na to, że podejmując szybką decyzję można zaoszczędzić nawet 35 zł.!

Karnety kuszą jednak nie tylko ceną, ale także przywilejami, na które nie może liczyć posiadacz biletu. Nowością jest 10 – procentowy rabat na pamiątki Rakowa. Poza tym „karnetowicze” mają ułatwione wejście na stadion (tzw. szybka bramka). Korzystanie z tego przywileju, pozwala m.in. uniknąć kolejek przed kasami. Posiadając karnet oszczędzamy także czas przy wypisywaniu danych osobowych, zamieszczonych na bilecie. Wszystkie niezbędne informacje, znajdują się bowiem na karnecie.

Karnety będzie można nabywać w sekretariacie klubu, mieszczącym się w budynku klubowym przy ulicy Limanowskiego. Wejściówki będą dostępne od poniedziałku (27. lutego) do piątku, w godzinach 10:00-16:00.

Ceny karnetów:

Normalny:- 45 zł

Ulgowy: – 35 zł Sektor centralny: – 50 zł

VIP: – 350 zł

PROMOCJA (27. lutego – 2. marca)

Normalny:- 35 zł

Ulgowy: – 30 zł

Ceny biletów na rundę wiosenną:

Bilet normalny – 10 zł

Bilet ulgowy – 7 zł

Bilet dla kobiet – 5 zł

Dzieci do lat 12 – wstęp wolny