Młodzi piłkarze (r. 1999/200) grali o Puchar Orła w Blachowni

Udostępnij :
5725-Mlodzi_pilkarze_r_1999_200_grali_o_Puchar_Orla_w_Blachowni

Młodzi piłkarze (r. 1999/200) grali o Puchar Orła w Blachowni

W niedzielę 26 lutego na hali sportowej w Blachowni klub Orlik Blachownia, był gospodarzem III Ogólnopolskiego Turnieju Halowego ,,Puchar Orła 2012″ dla rocznika 1999/2000. W turnieju wzięło udział 12 zespołów.

W niedzielę 26 lutego na hali sportowej w Blachowni klub Orlik Blachownia, był gospodarzem III Ogólnopolskiego Turnieju Halowego ,,Puchar Orła 2012″ dla rocznika 1999/2000. W turnieju wzięło udział 12 zespołów. Zwycięzca turnieju został zespół Ajaksu Częstochowa po wygranej w finale 1:0 z PKS Danków. W meczu o trzecie miejsceSparta Lubliniec pokonała Mechanika Radomsko 2:1. Organizatorzy dla wszystkich drużyn przygotowali puchary i dyplomy. Wybrano także najlepszego zawodnika,strzelca i bramkarza turnieju a także najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach.

WYNIKI TURNIEJU ,,PUCHAR ORŁA 2012″ ROCZNIK 1999/2000 – Blachownia

Gr. A

1.Ajaks Częstochowa

2.PKS Danków

3.UKS Raków Częstochowa

4.Unia Dąbrowa Górnicza

5.Orlik Blachownia

6.Warta Mstów

Ajaks-Danków 2:0

UKS Raków-Unia 0:1

Orlik -Warta 0:0

Orlik-Unia 0:0

UKS Raków-Ajaks 0:2

Danków-Warta 1:1

Ajaks-Orlik 0:0

UKS Raków-Danków 0:0

Unia-Warta 0:1

Orlik-Danków 0:1

Ajaks-Unia 1:0

Warta-UKS Raków 0:0

Danków-Unia 1:0

Warta-Ajaks 1:1

Raków-Orlik 1:1

TABELA:

1.AJAKS 11pkt 6:1

2.Danków 8pkt 3:3

3.Mstów7pkt 3:2

4.Orlik 4pkt 1:2

5.Unia 4pkt 1:3

6.UKS Raków 3pkt 1:4

Gr. B

1.Beniaminek Częstochowa

2.Znicz Kłobuck

3.Herkules Kochanowice

4.Sparta Lubliniec

5.Małapanew Ozimek

6.Mechanik Radomsko

Beniaminek-Znicz 0:1

Herkules-Sparta 0:2

Małapanew-Mechanik 0:3

Sparta-Beniaminek 2:0

Znicz-Małapanew 0:0

Mechaniik-Herkules 3:2

Beniaminek-Małapanew 0:0

Herkules-Znicz 0:1

Sparta- Mechanik 1:0

Beniaminek-Herkules 1:0

Mechanik-Znicz 1:0

Małapanew-Sparta 1:2

Mechanik-Beniaminek 1:1

Sparta-Znicz 3:1

Herkules-Małapanew 2:0

TABELA:

1.Sparta 15pkt 10:2

2.Mechanik 10pkt 8:4

3.Znicz 7pkt 3:4

4.Beniaminek 5pkt 2:3

5.Herkules 3pkt 4:7

6.Małapanew 2pkt 1:7

PÓŁFINAŁY

Ajaks-Mechanik 1:0

Sparta-Danków 0:1

MECZ O XI MIEJSCE:Raków-Małapanew 1:0

MECZ O IX MIEJSCE:Unia-Herkules 0:0 k.1:2

MECZ O VII MIEJSCE:Orlik-Beniaminek 0:0 k.1:2

MECZ O V MIEJSCE:Warta-Znicz 0:1

MECZ O III MIEJSCE:Mechanik-Sparta 1:2

MECZ O I MIEJSCE:Ajaks-Danków 1:0

Końcowa kolejność:

1.UKS Ajaks Częstochowa

2.Parafialny Klub Sportowy Danków

3.Sparta Lubliniec

4.Mechanik Radomsko

5.Znicz Kłobuck

6.Warta Mstów

7.UKS Beniaminek Częstochowa

8.UKS Orlik Blachownia

9.Herkules Kochanowice

10.Unia Dąbrowa Górnicza

11.UKS Raków Częstochowa

12.Małapanew Ozimek

Najlepszy zawodnik – Bartosik Łukasz ( Ajaks Częstochowa )

Najlepszy strzelec – Ochaman Patryk ( Sparta Lubliniec ) – 7 bramek

Najlepszy bramkarz – Janta Wojciech ( Orlik Blachownia )

Najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn:

Ajaks Częstochowa – Klamut Kacper

PKS Danków – Troczka Jakub

Sparta Lubliniec – Jaksik Karol

Mechanik Radomsko – Sadowski Hubert

Znicz Kłobuck – Borczyk Paweł

Warta Mstów – Jura Adrian

Beniaminek Częstochowa – Zyzik Paweł

Orlik Blachownia – Kaczor Oskar

Herkules Kochanowice – Kasprzak Szymon

Unia Dąbrowa Górnicza – Pożarkowski Michał

UKS Raków Częstochowa -Śpiewak Natan

Małapanew Ozimek – Marzec Jakub

Drużyny wystąpiły w następujących składach:

Ajaks Częstochowa:Komorowski Mateusz, Flak Daniel, Starczewski Bartosz, Bartosik Łukasz, Marek Dominik, Łygaś, Dzianok Patry, Ślęzak Szymon, Opola Albert,Klamut Kacper, Blachnicki Patryk.Trener: Puchała Paweł

PKS Danków:Dobosz Krzysztof, Troczka Jakub, Bogus Oskar, Jeziorski Jakub, Parkitny Przemysław, Matyszczak Tomasz, Hudy Dawid,Lizurej Patryk, Zmorek Kacper. Trener:Troczka Krzysztof

Sparta Lubliniec:Burzyk Patryk, Wróblewski Mikołaj, Wos Karol, Deneko Adam, Dąbek Krzysztof, Zelmozer Martin, Ochman Patryk, Jaksik Karol,Jelonek Aleksander, Kococh Maciej, Janus Oliwer, Janus Mateusz, Głowa Kamil, Pyka Błażej.Trener: Zdrojewski Andrzej

Mechanik Radomsko:Musiał Patryk, Zając Bartłomiej, Flas Norbert, Sadowski Hubert, Kempa Piotr, Zieliński Kacper, Lisowski Mikołaj, Majak Michał,Krogulec Jakub, Biernatowicz Mateusz, Woldański Kacper, Karoń Marcin.Trener: Kozak Marek

Znicz Kłobuck:Urbaniak Kamil, Bil Bartosz, Józiak Radosław, Stargała Mateusz, Borczyk Paweł, Juszczyk Bartosz, Mieńka Patry, Wierus Kacper,Hutnik Kornel, Biernacki Patryk, Borczyk Piotr, Krzyżak Oskar, Prudela Cezary.Trener: Tomczyk Łukasz

Warta Mstów :Bajor Mateusz, Bajor Daniel, Jura Adrian, Motłoch Krzysztof, Motłoch Konrad, Gołda Dominik, Banaś Wojciech, Stanikowski Maksymilian,Sołtysiak Jacek, Tyras Brian, Kowalczyk Daniel, Rozpondek Mateusz, Król Maciej, Boral Dawid, Weżgowiec Mikołaj, Całus Piotr.Trener: Morawiak Prometeusz

Beniaminek Częstochowa:Molik Adrian, Musiał Kacper, Nowak Dawid, Całus Michał, Cencelewicz Oskar, Kurp Kacper, Zyzik Paweł, Wychowaniec Carlito,Mysłek Wiktoria Trenerzy: Kała Janusz, Mysłek Daniel, Wiewiórkowski Paweł

Orlik Blachownia:Janta Wojciech, Kaczor Oskar, Ślimak Przemysław, Gwiździński Dawid, Piśniak Łukasz, Glin Krzysztof, Król Kacper, Banasik Jacek,Kożuch Jan, Heromiński Maciek, Badora Dominik.Trener: Kozuch Rafał

Herkules Kochanowice:Kasprzak Szymon, Berbesz Brajan, Zakrzewski Bartłomiej, Pawełczyk Mikołaj, Koza Dawid, Głowin Denis, Osadnik Dawid,Niedźwiedź Adam, Niedźwiedź Mateusz, Pasieka Paweł, Puchalski Marcin.Trener: Gruca Aleksander

Unia Dąbrowa Górnicza:Pożarkowski Michał, Ostrowski Bartłomiej, Belicki Konrad, Piekarczyk Patryk, Wikonek Jan, Bednarczyk Kacper, Piaskowski Jędrzej,Rączka Paweł, Marszałek Mikołaj, Josek Adrian, Kurek Daniek, Rakowski Karol, Pająk Michał, Derbin Patryk, Kawalec Szymon.Trener: Seremak Andrzej

UKS Raków Częstochowa:Biegański Mikołaj, Karzak Michał, Synowiec Kacper, Śpiewak Natan, Pasiuk Mateusz, Skibiński Mateusz, Zagórski Maciej, Zemła Kamil, Cekus Mateusz, Dul Adam, Ignatowicz Jakub, Jargosz Dawid, Dębski Aleksy, Kot Michał, Rogala Damian.Trenerzy: Woszczyk Rafał, Samodurow Andrzej

Małapanew Ozimek:Konop Błażej, Pikos Leszek, Podolski Jakub, Feliks Damian, Krawczyk Mateusz, Blaszczak Jakub, Marzec Jakub.Trener: Murszewski Robert