Skra wygrywa z Rozwojem w sparingu na „Lorecie”

5744-Skra_wygrywa_z_Rozwojem_w_sparingu_na_Lorecie

W sparingowym meczu zespołów grających w III lidze opolsko-śląskiej Skra wygrała z Rozwojem 3:1. Goście grali jednak w rezerwowym składzie.

W sparingowym meczu zespołów grających w III lidze opolsko-śląskiej Skra wygrała z Rozwojem 3:1. Goście grali jednak w rezerwowym składzie. Mecz sparingowy Sobota 03-03-2012 g.11:00 Skra Kocela Częstochowa – Rozwój Katowice 3:1 (1:1) Gole dla Skry strzelili Kamil Groborz – 2 i Adrian Musiał

Skra : P. Woldan, – Bik, Gerega, M. Woldan, Tomczyk, Sobala, Piwiński, Jeromienko, Marczyk, Pietrasiński, Groborz Ponadto w II połowie grali jeszcze : Woszczyna, Kowalski, Nogal, Korbel, Krawczyk, Musiał i Gliński Trener : Jan Woś

Rozwój Katowice : Płonka, Świerczyński, Grychtoł, Tora, Wiśniewski, Wawrzyńczok, Golik, Paszek, Kot, Baran, Szostek Ponadto w II połowie grali jeszcze : Jecenik i Kusiak Drużynę Rozwoju w tym meczu prowadził trener Marek Klama