Sparing : ŁKS Łódź – Skra Częstochowa

5793-Sparing_LKS_Lodz_Skra_Czestochowa

We wtorkowe popołudnie częstochowska Skra grała w Łodzi mecz sparingowy z ŁKS-em. Gole w tym meczu strzelali tylko gospodarze.

We wtorkowe popołudnie częstochowska Skra grała w Łodzi mecz sparingowy z ŁKS-em. Gole w tym meczu strzelali tylko gospodarze. Mecz sparingowy Wtorek 13-03-2012 g. 15:30 ŁKS Łódź – Skra Częstochowa 5:0 (4:0) Bramki : 14′ 1:0 Mięciel 18′ 2:0 Mięciel 22′ 3:0 Battipiedi 29′ 4:0 Bonin 82′ 5:0 Papikyan

ŁKS Łódź : I połowa – Wyparło, Gercaliu, Salski, S. Gancarczyk, Sasin, Bonin, Laizans, M. Gancarczyk, Iwański, Battipiedi, Mięciel. II połowa – Olszewski, Seweryn, Jurkowski, Gieraga, Łukasiewicz, Łabędzki, Romańczuk, Papikyan, Saganowski, Kujawa, Stąporski

Skra Częstochowa : I połowa – P. Woldan, Kowalski, M. Woldan, Gerega, Mazur, Gliński, Jeromienko, Musiał, Tomczyk, Krawczyk, Pokotyluk II połowa – P. Woldan – M. Bik, P. Nogal, K. Gerega, K. Tomczyk – B. Gliński (62′ K. Korbel), A. Musiał, V. Jeriomenko, D. Krawczyk (62′ W. Marczyk) – Ł. Pietrasiński, K. Sobala