III liga : Victoria Częstochowa – LZS Leśnica 1:1 (0:1)

5860-III_liga_Victoria_Czestochowa_LZS_Lesnica_1_1_0_1

O godz.15:00 przy ul. Krakowskiej wiosenną rundę w III lidze rozpoczęli piłkarze częstochowskiej Victorii. Zapis relacji „live” z tego meczu dostępny jest w naszym serwisie.

O godz.15:00 przy ul. Krakowskiej wiosenną rundę w III lidze rozpoczęli piłkarze częstochowskiej Victorii. Zapis relacji „live” z tego meczu dostępny jest w naszym serwisie. III liga Sobota 24-03-2012 g.15:00 Victoria Częstochowa – LZS Leśnica 1:1 (0:1) 43′ 0:1 Sotor 53′ 1:1 Stefański T.

Victoria Częstochowa : Pląskowski, Berdys, Gębicz, Stefański Ł, Stefański R, Stefański T, Bolechowski, Wiśniewski, Kyzioł, Lenartowski, Kołodziejczyk Rezerwowi : Kuczera, Milczarek, Toborek, Teodorczyk, Śliwakowski, Ciecierski, Mizgała Trener : Strożek Maciej

LZS Leśnica : Kasprzik, Dyczek Paweł, Dyczek Piotr, Dyczek Maciej, Nowak, Porwik, Chojnowski, Szyndzielorz, Sotor, Kierdal, Janczarek Rezerwowi : Banach, Sopel, Dudek, Murlowski, Petrus, Przybyła, Rabiej Trener : Wróbel Stanisław

Sędziowie : Niemczyk Leszek jako główny oraz Rybarski Mariusz i Wrzecionko Grzegorz ( KS Skoczów )

Mecz rozpoczęty !

2 min. – rzut wolny dla Victorii. Dobra wrzutka Wiśniewskiego – spalony napastnika Victorii

5 min. – na razie gra toczy się w środku pola, drużyny „badają” się wzajemnie

8 min. – faulowany Rafał Stefański – żółtą kartką upomniany Paweł Dyczek z LZS Leśnica

9 min. – rzut rożny dla gości, obrońcy Victorii skutecznie wybijają piłkę do środka boiska

15 min. – pierwsza bramkowa okazja dla Victorii – strzelał Tomasz Stefański – piłka minimalnie przeszła obok lewego słupka bramkarza gości

17 min. – goście nie pozostają dłużni i także groźnie atakują

20 min. – druga szansa Victorii – Kyzioł tak jak T. Stefański strzela obok lewego słupka bramki gości

25 min. – groźna akcja Leśnicy – Pląskowski na posterunku

29 min. – fragment gry w środku pola i dosyć nerwowa gra z jednej i drugiej strony

30 min. – nadal bez goli przy Krakowskiej

35 min. – próbują składnych akcji i Leśnica, i Victoria ale wszystko to jest mało precyzyjne i dynamiczne.

39 min. – cały czas dużo gry w środku boiska, żadna z drużyn nie może uzyskać wyraźniejszej przewagi

43 min. – końcówka I połowy – goście z Leśnicy nieco żwawiej zaatakowali i …. objęli prowadzenie, ładna wrzutka w pole karne, główka Sotora i 0:1

Koniec I połowy : Victoria Częstochowa – LZS Leśnica 0:1

Rozpoczęła się II połowa meczu

49 min. – niewiele się dzieje ciekawego na początku II połowy, goście sprawiają lepsze wrażenie, Victoria gra nieco nerwowo i chaotycznie

53 min. – długie podanie w pole karne gości i …… 1:1 – ładny lob Tomasza Stefańskiego

55 min. – po golu Victoria się ożywiła i kolejna groźna akcja „pachniała” golem – minimalnie przestrzelił Wiśniewski

58 min. – na Victorii zrobiło się kolorowo – za uderzenie łokciem piłkarza Victorii boisko po czerwonej kartce opuścił Dyczek Maciej, żółtą kartkę obejrzał także Tomasz Stefański

60 min. – kolejna żółta kartka – dla Bolechowskiego z Victorii

61 min. – dobra akcja Victorii – była szansa na gola ale znów minimalnie przestrzelił napastnik Victorii

63 min. kolejna żółta kartka – upomniany przez sędziego Dyczek Piotr

63 min. zmiana w drużynie Leśnicy – schodzi Dyczek Paweł, wchodzi Sopel Damian

70 min. – zmiana w Victorii – za Kyzioła wchodzi Milczarek

72 min. – okres słabszej gry jednych i drugich, na boisku gra toczy się między jednym, a drugim polem karnym

75 min. – zmiana w drużynie gości : schodzi Chojnowski, wchodzi Dudek

76 min – zmiana także w Victorii, za kontuzjowanego Berdysa wchodzi Toborek

80 min. – spadło tempo meczu, dużo chaotycznej gry w środku pola

81 min. – kolejna zmiana w Leśnicy : schodzi Szyndzielorz , wchodzi Petrus

86 min.- dobra akcja Victorii – obrońcy gości wybijają piłkę na rzut rożny zmiana w Victorii : schodzi Łukasz Stefański , wchodzi Teodorczyk 90 min. – końcowe minuty dosyć nerwowe – ani jednym, ani drugim nie udaje się już przeprowadzić decydującej akcji

Koniec meczu – przy Krakowskiej podział punktów : Victoria – LZS Leśnica 1:1