Ostatnie dni zapisów, ostatnie wolne miejsca!

Udostępnij :
5952-Ostatnie_dni_zapisow_ostatnie_wolne_miejsca

Ostatnie dni zapisów

Tylko do 19 kwietnia przyjmowane są jeszcze zapisy do udziału w rozgrywkach „6”-piłkarskich Business Soccer Club. Warto się pośpieszyć bo niewiele wolnych miejsc pozostało do obsadzenie w pierwszej edycji tych rozgrywek.

Tylko do 19 kwietnia przyjmowane są jeszcze zapisy do udziału w rozgrywkach „6”-piłkarskich Business Soccer Club. Warto się pośpieszyć bo niewiele wolnych miejsc pozostało do obsadzenie w pierwszej edycji tych rozgrywek. Wszystkie mecze rozgrywane będą na „Lorecie” czyli na nowym stadionie częstochowskiej Skry przy ul.Loretańskiej 20. Zawody rozgrywane będą w godzinach wieczornych we wtorki i w czwartki począwszy od 24 kwietnia.

Zapisy przyjmowane będą tylko do 19 kwietnia, a 20 kwietnia (piątek) o godz. 19:30 w budynku klubowym „Skry” (ul.Loretańska 20) odbędzie się spotkanie Organizatorów BSC6 z kierownikami drużyn.

Warto zapoznać się z Regulaminem Rozgrywek, a ponadto wypełnione druki zgłoszeniowe można pobrać ze strony http://www.astar.czest.pl/bsc6/ i przesłać e-mailem na adres [email protected] lub [email protected] Oryginały druków zgłoszeniowych z podpisami zawodników należy dostarczyć na zebranie organizacyjne w dniu 20 kwietnia br.

Informacje o Business Soccer Club można zobaczyć TUTAJ