III liga : Nie było siódmej wygranej Skry na „Lorecie”!

6165-III_liga_Nie_bylo_siodmej_wygranej_Skry_na_Lorecie

W piątkowym meczu rozpoczynającym 26 kolejkę rozgrywek w III lidze opolsko-śląskiej seria samych zwycięstw gospodarzy na „Lorecie” została przerwana przez Odrę Opole. JDB Skra uratowała remis w końcówce meczu.

W piątkowym meczu rozpoczynającym 26 kolejkę rozgrywek w III lidze opolsko-śląskiej seria samych zwycięstw gospodarzy na „Lorecie” została przerwana przez Odrę Opole. JDB Skra uratowała remis w końcówce meczu. Odra Opole postawiła „skrzakom” od początku meczu bardzo wysoko „poprzeczkę”. Goście w I połowie wyraźnie przeważali czego efektem były 2 gole. Kibice przy stanie 0:2 nieco zwątpili w korzystny rezultat Skry tym bardziej, że Odra dosyć wyraźnie przeważała. Stracone gole podziałały jednak na gospodarzy jak „zimny prysznic” i jeszcze do przerwy z rzutu karnego Gliński dał nadzieję miejscowym na korzystny wynik w tym meczu. Druga polowa była bardziej wyrównana i Skra szukała swojej szansy na wyrównującego gola. Długo się to nie udawało ale w końcu, w 88 minucie, w zamieszaniu pod bramką opolan ładnym choć trochę przypadkowym strzałem popisał się Mateusz Woldan ratując tym samym swój zespól przed porażką.

JDB Skra Częstochowa – Odra Opole 2:2 (1:2) 0-1 samobójcza 28 min.

0-2 Copik 36 min.

1-2 Gliński (karny) 43 min.

2-2 M.Woldan 88 min.