„Okręgówka” : lider nieoczekiwanie nie grał. Aż 9 goli w Kościelcu!

6248-Okregowka_lider_nieoczekiwanie_nie_gral_Az_9_goli_w_Koscielcu

Okręgówka : lider nieoczekiwanie nie grał. Aż 9 goli w Kościelcu!

Rzadko kiedy dochodzi do takich sytuacji w Klasie Okręgowej. Na mecz do Konopisk nie dojechała Pogoń Blachownia. Mający obchodzić w tym meczu jubileusz sędziowania 2000 zawodów Andrzej Bartelt po 15 minutach zmuszony był odgwizdać brak piłkarzy z Blachowni.

Rzadko kiedy dochodzi do takich sytuacji w Klasie Okręgowej. Na mecz do Konopisk nie dojechała Pogoń Blachownia. Mający obchodzić w tym meczu jubileusz sędziowania 2000 zawodów Andrzej Bartelt po 15 minutach zmuszony był odgwizdać brak piłkarzy z Blachowni. Za to w Kościelcu kibice zobaczyli 9 goli. Gospodarze Lotnik wygrali z Płomieniem Kuźnica Marianowa w hokejowych rozmiarach 6:3.

Na dole tabeli chyba końcowa kolejność powoli się wyjaśnia. Ciekawe tylko ile zespołów spadnie do Klasy „A” : 3, 4, 5 , a może 6 ?