PP: Limanovia Limanowa – Raków 2:0 (0:0)

6447-PP_Limanovia_Limanowa_Rakow_2_0_0_0

Piłkarze Rakowa, podobnie jak w poprzedniej edycji, zakończyli przygodę w Pucharze Polski na rundzie przedwstępnej. Częstochowianie przegrali na wyjeździe z Limanovią Limanowa 0:2, tracąc obie bramki w drugiej połowie meczu. Do siatki trafiali: Artur Skiba i Mariusz Mężyk.

Limanowa, 18. lipca – godz. 17:00

LIMANOVIA LIMANOWA – RAKÓW 2:0 (0:0)

1:0 Skiba (60, bez asysty)

2:0 Mężyk (90. Kostek)

SĘDZIOWAŁ: Rafał Greń (Rzeszów). ŻÓŁTE KARTKI: Kozieł (Limanovia) – Werner (Raków). WIDZÓW: 350.

LIMANOVIA: Sotnicki – Czajka, Garzeł, Kulewicz, Kępa – Basta (80. Basta), Pietras, Skiba (65. Dziadzio), Cebula (71. Kostek) – Kozieł – Mężyk.

RAKÓW: Kos – Mastalerz, D. Borek, Soczyński, Werner – Marchewka (46. Żurawski), Ł. Kowalczyk, Ogłaza (62. Barzak), D. Świerk (78. Krupa)- Pląskowski – R. Czerwińśki.