Raków nadal bez sparingowego zwycięstwa!

6465-Rakow_nadal_bez_sparingowego_zwyciestwa

Piąty mecz sparingowy przed nowym sezonem rozegrali piłkarze częstochowskiego Rakowa. Przegrali w Bytomiu z Polonią 1:2

Mecz sparingowy Sobota 21-07-2012 g. 10:30 Polonia Bytom – Raków Częstochowa 2:1 (0:0) 1:0 Kamil Białkowski 80`

1:1 Artur Pląskowski 82`

2:1 Paweł Alancewicz 86`

Polonia Bytom : I połowa: Mateusz Mika, Przemysław Kulig (33` Maciej Kiełtyka), Jacek Broniewicz, João Carlos, Krzysztof Michalak, Maksym Pokotyluk, Krzysztof Urbaniak, Kamil Grzybek, Dawid Krzemień, Kamil Walesa (25`Paweł Kozub), Arkadiusz Gędłek (30` Dawid Cempa)

II połowa : Juraj Baláž, Maciej Kiełtyka (60` Kamil Banaś), Martin Baran, João Carlos, Przemysław Szkatuła, Tomasz Kaczor, Daniel Pietrycha, Paweł Alancewicz, James Sinclair, Paweł Kozub (60` Kamil Białkowski), Dawid Cempa (60` Michał Płókarz), Trener : Piotr Pierścionek

Raków Częstochowa : Przemysław Wróbel, Adam Łysek (46` Piotr Mastalerz), Bartosz Soczyński (46` Mateusz Górecki), Daniel Júnior da Luz Silva, Paweł Kowalczyk, Krzysztof Napora (46` Kamil Witczyk), Paweł Walasek (46` Sławomir Ogłaza), Łukasz Kowalczyk (46` Dawid Świerk), Łukasz Buczkowski (46` Diego Bezerra), Joshua Balogun (85` Łukasz Buczkowski), Rafał Czerwiński (46` Artur Pląskowski). Trener : Jerzy Brzęczek

Bilans 5-ciu sparingowych meczów Rakowa w ramach przygotowań do nowego sezonu w II lidze to 2 remisy i 3 porażki. Nadal Raków nie wygrał sparingu !

Raków – GKS Katowice 1:3 Widzew Łódź – Raków 0:0 Raków – Odra Wodzisław 0:0 Raków – GKS Tychy 1:2 Polonia Bytom – Raków 2:1

– Zobacz wyniki meczów sparingowych z udziałem drużyn z regionu częstochowskiego