III liga : seria porażek przerwana, wysoka wygrana Skry na Lorecie

6787-III_liga_seria_porazek_przerwana_wysoka_wygrana_Skry_na_Lorecie

III liga : seria porażek przerwana

Częstochowska Skra w końcu przerwała serię 3-ch kolejnych meczów bez dorobku punktowego. W piątkowy wieczór na „Lorecie” kibice zobaczyli 4 gole, a na listę strzelców wpisywali się tylko piłkarze gospodarzy.

Częstochowska Skra w końcu przerwała serię 3-ch kolejnych meczów bez dorobku punktowego. W piątkowy wieczór na „Lorecie” kibice zobaczyli 4 gole, a na listę strzelców wpisywali się tylko piłkarze gospodarzy. Wbrew pozorom nie był to łatwy mecz dla „skrzaków” bo w świadomości piłkarzy tkwiło jednak to, że ostatnie 3 mecze nie były udane jeśli chodzi o zdobycz punktową. Spotkanie z LKS Czaniec ułożyło się jednak dobrze, bo pierwszy gol dla podopiecznych trenera Jana Wosia został zdobyty już w 7 minucie meczu. Pozostałe bramki padły w II połowie.

JDB Skra Częstochowa – LKS Czaniec 4:0 (1:0) Gole dla Skry strzelili : Tomczyk (7′), Chmiest (49′), Sobala (70′), 4:0 Piwiński (75′)

JDB Skra Częstochowa : Woszczyna – Gerega, Świder, Drzymont, Tomczyk, Kowalski (Bik), Musiał (Woldan), Piwiński , Gliński, Sobala (Zaczyński), Chmiest (Wolski).