Amatorska Liga Piłki Nożnej – 5 kolejka

6834-Amatorska_Liga_Pilki_Noznej_5_kolejka

Za nami 4 kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Tak jak poprzednie, również ta dostarczyła nam wielu emocji oraz niespodzianek. Za największą z nich należy uznać zwycięstwo Korala Kłobuck z Inprobudem/Luminexem, Koral przegrywał do 60 minuty 1-2, a następnie w ciągu dziesięciu minut strzelił dwie bramki i dowiózł cenne 3 pkt do końca meczu.

Za nami 4 kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Tak jak poprzednie, również ta dostarczyła nam wielu emocji oraz niespodzianek. Za największą z nich należy uznać zwycięstwo Korala Kłobuck z Inprobudem/Luminexem, Koral przegrywał do 60 minuty 1-2, a następnie w ciągu dziesięciu minut strzelił dwie bramki i dowiózł cenne 3 pkt do końca meczu. Nie mniejsze emocje towarzyszyły spotkaniu Jagiellończyków z Drug Budem, po pierwszej połowie „Jagielloni” prowadzili róznicą trzech bramek i wydawało się, że zgarnięcie kompletu punktów jest już tlyko formalnością. Nic bardziej mylnego, w drugiej połowie zawodnicy Drog Budu wzięli się za odrabianie strat. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2, jednak Jagiellończycy do końca meczu musieli uważać na ataki przeciwników. Po ilości strzelanych bramek, trzeba stwierdzić, że drużyny grające w ALPN nastawione są na futbol ofensywny, co na pewno pozytywnie wpłynie na rozgrywane widowiska.

W 5 kolejce czekają nas dwa emocjonujące spotkania. We wtorek SGP zmierzy się z broniącym tytułu mistrzowskiego – Zakładem Cukierniczym „Michaś”. W ostatnich latach mecze pomiędzy tymi drużynami były zawsze zacięte i nie inaczej powinno być tym razem.

Dzień później na boisku zmierzą się Meblodrew i Jagiellończycy. Obie drużyny udanie rozpoczęły sezon dzięki czemu są wysoko w tabeli (odpowiednio 3 i 4 miejsce). Emocji na pewno nie zabraknie bo zwycięstwo w takim meczu to nie tylko ważne punkty do klasyfikacji.