II liga : Byli na 5-tym miejscu, a wiosną już nie zagrają!

Udostępnij :
7558-II_liga_Byli_na_5_tym_miejscu_a_wiosna_juz_nie_zagraja

II liga : Byli na 5-tym miejscu

Władze Lecha Rypin postanowiły wycofać drużynę z drugoligowych rozgrywek. Decyzja ta oznacza, że wszystkie nierozegrane mecze z udziałem tego zespołu w rundzie wiosennej, zostają zweryfikowane jako walkower (0:3) na korzyść przeciwnika.

Władze Lecha Rypin postanowiły wycofać drużynę z drugoligowych rozgrywek. Decyzja ta oznacza, że wszystkie nierozegrane mecze z udziałem tego zespołu w rundzie wiosennej, zostają zweryfikowane jako walkower (0:3) na korzyść przeciwnika. Zgodnie z Regulaminem Rozgrywek Piłkarskich o Mistrzostwo II ligi na sezon 2012/2013 (§ 14 ust. 4), do punktacji zalicza się wyniki uzyskane na boisku we wszystkich rozegranych dotychczas meczach z udziałem drużyny Lech Rypin, natomiast pozostałe nierozegrane zawody zostają zweryfikowane jako walkower 0:3 na niekorzyść tej drużyny.

* w rundzie jesiennej Raków pokonał na stadionie przy Limanowskiego drużynę Lecha Rypin 5:0. Rewanż miał się odbyć w środę (29. maja). W związku z wycofaniem się Lecha z rozgrywek, częstochowianie wygrają ten mecz walkowerem (3:0).