II liga : Raków – Chojniczanka Chojnice 1:2 (1:0)

7764-II_liga_Rakow_Chojniczanka_Chojnice_1_2_1_0

Po pierwszej połowie nic nie wskazywało na to, że w meczu z Chojniczanką Chojnice, czerwono – niebiescy mogą stracić punkty. Tuż po zmianie stron, czerwoną kartką został jednak ukarany Mateusz Kos. Goście nie dość, że doprowadzili do wyrównania, to jeszcze zdołali strzelić zwycięską bramkę. Częstochowa, 13. kwietnia – godz. 16:00

RAKÓW – CHOJNICZANKA CHOJNICE 1:2 (1:0)

1:0 Balogun (18, asysta Pląskowski)

1:1 Iwanicki (48, bez asysty)

1:2 Mikołajczak (67, asysta Garuch)

SĘDZIOWAŁ: Marek Opaliński (Lubin). ŻÓŁTE KARTKI: Napora, Ł. Kowalczyk (Raków) – Jankowski, Iwanicki, Feruga, Mikołajczak (Chojniczanka). CZERWONA KARTKA: Kos (Raków, faul taktyczny). WIDZÓW: 900.

RAKÓW Częstochowa : Kos – Mastalerz, Soczyński, Góra, P. Kowalczyk (26. Łysek) – Napora, Kmieć, Ł. Kowalczyk, A. Świerk (47. Stępień) – Pląskowski (74. R. Czerwiński) – Balogun.

CHOJNICZANKA Chojnice :Jałocha (46. Misztal) – Piszczek, Bednarek, Jankowski, Abramowicz – Iwanicki (57. Steć), Rysiewski, Feciuch, Garuch – Feruga, Mikołajczak (82. Orłowski).