I liga: gol bramkarza zabrał sensacyjny awans

Termalica Bruk-Bet Nieciecza zremisowała przed własną publicznością z Olimpią Grudziądz 1:1 (0:0) w meczu 33. kolejki I ligi piłkarskiej i nie zapewniła sobie historycznego awansu do Ekstraklasy. Gospodarzy pozbawił sukcesu… bramkarz Olimpii, który w 93. minucie doprowadził do wyrównania strzałem głową. W tym samym czasie w innym arcyważnym spotkaniu w Bydgoszczy, miejscowy Zawisza zremisował z Flotą Świnoujście 2:2 (0:0) i od najwyższej klasy rozgrywkowej dzieli go już tylko jeden mały kroczek. Sensacyjnej porażki na własnym stadionie z GKS Tychy doznała natomiast Cracovia (0:1), czym znacznie ograniczyła swoje szanse na Ekstraklasę. – Przeczytaj cały artykuł