W Klasie „B” gr.II (Podokreg Częstochowa) – runda jesienna już zakończona!

8902-W_Klasie_B_gr_II_Podokreg_Czestochowa_runda_jesienna_juz_zakonczona

GLKS Siedlec Duży – Gniazdów, KS Kotowice i Sokół II Olsztyn – to zespoły, które zameldowały się na „pudle” rundy jesiennej w grupie II częstochowskiej Klasy „B”.

GLKS Siedlec Duży – Gniazdów, KS Kotowice i Sokół II Olsztyn – to zespoły, które zameldowały się na „pudle” rundy jesiennej w grupie II częstochowskiej Klasy „B”. Wiosną powinna być ciekawa rywalizacja – teraz jednak na drużyny czeka aż 5-cio miesięczna przerwa w rozgrywkach. Trochę długo ale zawsze przerwa zimowa była nieco dłuższa od tej letniej. Czy po zakończeniu rozgrywek będzie taka sama kolejność jaką mamy w połowie sezonu ? A może jeszcze jakiś zespół włączy się do walki o awans ? Będzie to naprawdę trudne, a to dlatego, że do rozegrania wiosną będzie tylko 9 meczów. Poczekamy, zobaczymy !

Ciekawostkami rozgrywek po rundzie jesiennej jest to, że w sumie piłkarze strzelili równe 200 goli, w 45 meczach było tylko 5 remisów w tym tylko 1 remis 0:0.