-->

II miejsce juniorów Rakowa w halowym turnieju w Zabrzu

Udostępnij :
9301-II_miejsce_juniorow_Rakowa_w_halowym_turnieju_w_Zabrzu

II miejsce juniorów Rakowa w halowym turnieju w Zabrzu

Juniorzy Rakowa zajęli drugie miejsce w silnie obsadzonym turnieju, który odbył się w Zabrzu. W finale częstochowianie ulegli zabrzańskiemu Górnikowi 0:2.

Juniorzy Rakowa zajęli drugie miejsce w silnie obsadzonym turnieju, który odbył się w Zabrzu. W finale częstochowianie ulegli zabrzańskiemu Górnikowi 0:2. – Jestem zadowolony z postawy drużyny – mówi Dawid Jankowski, trener juniorów starszych w Rakowie.

W dwudniowych zmaganiach wzięło udział osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W zawodach wystąpiły także dwa zespoły zagraniczne: francuski ESC Longueau i czeskie FC Vitkovice. Spodziewano się także drużyny z Montpellier, ale Francuzi ostatecznie zrezygnowali z przyjazdu do Polski. Juniorzy Rakowa trafili do grupy A. Zanotowali zwycięstwo z MKS Zaborze (4:0) oraz dwa remisy: z FC Vitkovice (1:1) i Gwarkiem Zabrze (0:0). W finale turnieju czerwono – niebiescy przegrali z Górnikiem Zabrze 0:2. – Rywalizacja toczyła się w hali, ale po jedenastu zawodników – opowiada trener juniorów Rakowa Dawid Jankowski. – Był to jeden z etapów przygotowań do rundy wiosennej i myślę, że zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Przed nami jeszcze jeden turniej halowy, który będzie dla moich zawodników pożegnaniem z piłką juniorską w grze w hali – zapowiada Jankowski.

REKLAMA