Pierwsi finaliści wyłonieni

Udostępnij :
9368-Pierwsi_finalisci_wylonieni

Pierwsi finaliści wyłonieni

W Hali Sportowej w Kłobucku rozegrano 2 pierwsze turnieje eliminacyjne w ramach XIV Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana

W Hali Sportowej w Kłobucku rozegrano 2 pierwsze turnieje eliminacyjne w ramach XIV Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana I turniej eliminacyjny

niedziela 2.02.2014 godz. 10.00

KS Panki – Junior Szarlerjka 5:1

Paweł Labocha, Paweł Wręczycki, Piotr Wręczycki, Dawid Chrzęstek, Tomasz Pasieka – Szymon Bik

Huragan Jezioro – Oksza Łobodno 0:2

Mateusz Bednarczyk, Tomasz Turek

KS Panki – Oksza Łobodno 3:0

Tomasz Pasieka, Dawid Chrzęstek, Jakub Chrzęstek

Junior Szarlejka – Huragan Jezioro 3:8

Szymon Bik, Tomasz Czok (k), Tomasz Przybylski – Mateusz Jelonek 6, Łukasz Kaczmarzyk, Karol Zdunek

KS Panki – Huragan Jezioro 3:3

Dawid Chrzęstek, Jakub Chrzęstek, Tomasz Pasieka – Mateusz Mandat, Jarosław Szymanek, Piotr Grygiel

Junior Szarlejka – Oksza Łobodno 2:0

Wojciech Bik, Szymon Bik

Tabela

1/ KS Panki 7 pkt 11:4

2/ Huragan Jezioro 4 pkt 11:8

3/ Junior Szarlejka 3 pkt 6:13

4/ Oksza Łobodno 3 pkt 2:7

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy strzelec turnieju: Mateusz Jelonek – 6 bramek

Najlepszy zawodnik – Mateusz Jelonek

„Odkrycie” turnieju – Jakub Chrzęstek

Najlepszy bramkarz – Łukasz Gąsienica

Najlepszy obrońca – Paweł Labocha

Najlepsza „5”

Łukasz Gąsienica, Paweł Labocha, Jakub Chrzęstek, Mateusz Jelonek, Tomasz Pasieka

II turniej eliminacyjny

niedziela 2.02.2014 godz. 13.30

Sokół Wręczyca – Liswarta Krzepice 0:4

Łukasz Kilan, Kamil Ciapa, Paweł Buła 2

Sparta Nowa Wieś – Błękitni Libidza 3:4

Dawid Witkowski, Tomasz Florek, Norbert Florek – Paweł Wojańczyk (samobójcza), Michał Bugaj, Przemysław Psiuk, Damian Bugaj

Olimpia Truskolasy – Sokół Wręczyca 2:2

Jakub Tyklewicz, Dominik Korzekwa – Mateusz Koćwin 2

Liswarta Krzepice – Sparta Nowa Wieś 2:1

Zbigniew Rudnicki, Paweł Buła – Zbigniew Bochenek

Błękitni Libidza – Olimpia Truskolasy 1:4

Przemysław Psiuk – Dominik Korzekwa, Bartłomiej Paciepiuk, Paweł Mardosz, Krzysztof Rendak

Sokół Wręczyca – Sparta Nowa Wieś 4:0

Karol Barzak 3, Paweł Rycharski

Liswarta Krzepice – Błękitni Libidza 6:2

Rafał Kasprzak, Szymon Mikołajczyk, Kamil Ciapa, Miłosz Szczepański, Mateusz Gazda 2 – Michał Bugaj, Łukasz Kilan (samobójcza)

Sparta Nowa Wieś – Olimpia Truskolasy 4:2

Zbigniew Bochenek 2, Dominik Korzekwa, Kamil Bernat – Krzysztof Rendak, Dominik Korzekwa

Sokół Wręczyca – Błękitni Libidza 11:1

Karol Barzak 5, Piotr Pietrzak 2, Mateusz koćwin 2, Przemysław Zachwyc, Łukasz Toborek – Jakub Matysiak

Liswarta Krzepice – Olimpia Truskolasy 8:1

Grzegorz Noga 2, Rafał Kasprzak 2, Szymon Mikołajczyk, Kamil Ciapa, Paweł Buła, Łukasz Kilan – Robert Brzygcy

Tabela

1. Liswarta Krzepice 12pkt 20-4

2. Sokół Wręczyca Wielka 7pkt 17-7

3. Olimpia Truskolasy 4pkt 9-15

4. Błękitni Libidza 3pkt 8-24

5. Sparta Nowa Wieś 3pkt 8-12

Wyróżnienia indywidualne II turnieju

Najlepszy strzelec – Karol Barzak – 8 bramek

Najlepszy zawodnik – Karol Barzak

„Odkrycie” turnieju – Jakub Tyklewicz

Najlepszy bramkarz – Dawid Tyklewicz

Najlepszy obrońca – Grzegorz Noga

Najlepsza „5” – Dawid Tyklewicz, Grzegorz Noga, Mateusz Koćwin, Jakub Tyklewicz, Karol Barzak

III i IV turniej eliminacyjny zostaną rozegrane 9 lutego, natomiast turniej finałowy z udziałem 8 drużyn wyłonionych z turniejów eliminacyjnych rozegrany zostanie 16 lutego.