Częstochowa CUP’ 2014

Udostępnij :
9413-Czestochowa_CUP_2014

Częstochowa CUP’ 2014

W niedzielę, 16 lutego w Hali Sportowej Częstochowa rusza cykl trzech turniejów Częstochowa Cup’ 2014.
Honorowy patronat objął prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

W niedzielę, 16 lutego w Hali Sportowej Częstochowa rusza cykl trzech turniejów Częstochowa Cup’ 2014. Honorowy patronat objął prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. Pierwszy turniej adresowany jest do piłkarzy z rocznika 2004 i młodsi. (Ceremonia wręczenia nagród zaplanowana jest na godzinę 16.20)

Do rywalizacji zgłosiły się drużyny: Znicz Kłobuck, APN/Raków A, APN/Raków B, UKS Ajaks, Skra Częstochowa, UKS Orzeł Konopiska, Widok Skierniewice, Widzew Łódź, ARPiT Koluszki, Victoria Częstochowa.

Turnieje dla roczników 2003 i młodsi oraz 1999 i młodsi odbędą się kolejno 23 lutego i 2 marca (przyjmowane są jeszcze zgłoszenia do tych turniejów).

Organizatorami są: Miasto Częstochowa, Hala Sportowa Częstochowa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie oraz Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa.

Więcej informacji o turniejach można uzyskać pisząc na adres email – [email protected] lub dzwoniąc pod nr tel. 34 368 82 78 / 510 408 454

Harmonogram turnieju dla rocznika 2004 i młodsi

godz. 9.30 Znicz Kłobuck – Victoria Cz-wa

godz. 9.45 Orzeł Konopiska – APN Raków A

godz. 10 Widzew Łódź – APN Raków B

godz. 10.15 ARPiT Koluszki – Skra Cz-wa

godz. 10.30 UKS Ajaks – Victoria Cz-wa

godz. 10.45 Widok Skierniewice – APN Raków A

godz. 11 Znicz Kłobuck – Widzew Łódź

godz. 11.15 Orzeł Konopiska – ARPiT Koluszki

godz. 11.30 UKS Ajaks – APN Raków B

godz. 11.45 Widok Skierniewice – Skra Cz-wa

godz. 12 Victoria Cz-wa – Widzew Łódź

godz. 12.15 APN Raków A – ARPiT Koluszki

godz. 12.30 UKS Ajaks – Widzew Łódź

godz. 12.45 Widok Skierniewice – ARPiT Koluszki

godz. 13 APN Raków B – Znicz Kłobuck

godz. 13.15 Skra Cz-wa – Orzeł Konopiska

godz. 13.30 UKS Ajaks – Znicz Kłobuck

godz. 13.45 Widok Skierniewice – Orzeł Konopiska

godz. 14 APN Raków B – Victoria Cz-wa

godz. 14.15 Skra Cz-wa – APN Raków A

godz. 14.30 półfinał A1-B2

godz. 14.45 półfinał A2-B1

godz. 15 mecz o 9. miejsce

godz. 15.15 mecz o 7. miejsce

godz. 15.30 mecz o 5. miejsce

godz. 15.45 mecz o 3. miejsce

godz. 16 finał

godz. 16.20 – Ceremonia wręczenia nagród i zakończenie Turnieju