Estimo Cup 2014 : wyniki eliminacji w Mstowie, Olsztynie i Kłomnicach

Udostępnij :
9426-Estimo_Cup_2014_wyniki_eliminacji_w_Mstowie_Olsztynie_i_Klomnicach

Estimo Cup 2014 : wyniki eliminacji w Mstowie

W miniony weekend rozegrano kolejne turnieje eliminacyjne w kategoriach młodzieżowych.

W miniony weekend rozegrano kolejne turnieje eliminacyjne w kategoriach młodzieżowych. Powoli kompletowani są finaliści Turniejów Finałowych „Estimo Cup 2014, które zostaną rozegrane w marcu.

TABELA WYNIKÓW TURNIEJU W KATEGORII ŻAKÓW

ROZEGRANEGO W DNIU 15 LUTEGO 2014 W HALI W OLSZTYNIE

1 9:30 9:40 ORZEŁ Konopiska STRADOM Częstochowa 1 – 0

2 9:40 9:50 MOSIR Myszków SKRA Częstochowa 3 – 1

3 10:00 10:10 ORZEŁ Konopiska MOSIR Myszków 0 – 1

4 10:10 10:20 STRADOM Częstochowa SKRA Częstochowa 1 – 2

5 10:30 10:40 ORZEŁ Konopiska SKRA Częstochowa 3 – 0

6 10:40 10:50 STRADOM Częstochowa MOSIR Myszków 0 – 2

TABELA TURNIEJU

1 MOSIR Myszków 3 9 6 – 1 AWANS

2 ORZEŁ Konopiska 3 6 4 – 1 AWANS

3 SKRA Częstochowa 3 3 3 – 7 EW. AWANS

4 STRADOM Częstochowa 3 0 1 – 5

Awans do turnieju finałowego który odbędzie się 01 marca 2014 od godziny 13:00 w Hali Częstochowa przy ulicy Żużlowej uzyskały drużyny U.K.S. MOSiR Myszków i ORZEŁ Konopiska

Po rozegraniu wszystkich turniejów może awansować również SKRA Częstochowa

—————————————————————————————————————————

TABELA WYNIKÓW TURNIEJU W KATEGORII ŻAKÓW

ROZEGRANEGO W DNIU 15 LUTEGO 2014 W HALI W OLSZTYNIE

1 11:05 11:15 AJAKS Częstochowa ORZEŁ Kiedrzyn –

2 11:15 11:25 GMINA Kłomnice UKS RAKÓW Częstochowa 0 – 2

3 11:30 11:40 ORZEŁ Kiedrzyn APN Częstochowa –

4 11:40 11:50 AJAKS Częstochowa GMINA Kłomnice 1 – 1

5 11:55 12:05 APN Częstochowa UKS RAKÓW Częstochowa 0 – 1

6 12:05 12:15 GMINA Kłomnice ORZEŁ Kiedrzyn –

7 12:20 12:30 AJAKS Częstochowa APN Częstochowa 0 – 0

8 12:30 12:40 ORZEŁ Kiedrzyn UKS RAKÓW Częstochowa –

9 12:45 12:55 APN Częstochowa GMINA Kłomnice 1 – 0

10 12:55 13:05 UKS RAKÓW Częstochowa AJAKS Częstochowa 0 – 0

TABELA TURNIEJU

1 UKS RAKÓW Częstochowa 3 7 3 – 0 AWANS

2 APN Częstochowa 3 4 1 – 1 AWANS

3 AJAKS Częstochowa 3 3 1 – 1 EW. AWANS

4 GMINA Kłomnice 3 1 1 – 4

Awans do turnieju finałowego który odbędzie się 01 marca 2014 od godziny 13:00 w Hali Częstochowa przy ulicy Żużlowej uzyskały drużyny U.K.S. RAKÓW Częstochowa i APN Częstochowa .

Po rozegraniu wszystkich turniejów może awansować również AJAKS Częstochowa

————————————————————————————————————

TABELA WYNIKÓW TURNIEJU W KATEGORII TRAMPKARZE

ROZEGRANEGO W DNIU 15 LUTEGO 2014 O GODZINIE 13:00 W MSTOWIE

1 12:55 13:05 WARTA Mstów BENIAMINEK Częstochowa 1 – 1

2 13:10 13:15 GMINA Kłomnice POLONIA-UNIA Widzów 1 – 0

3 13:20 13:30 BENIAMINEK Częstochowa VICTORIA Częstochowa 0 – 4

4 13:35 13:45 WARTA Mstów GMINA Kłomnice 1 – 0

5 13:45 13:55 VICTORIA Częstochowa POLONIA-UNIA Widzów 1 – 0

6 14:00 14:10 GMINA Kłomnice BENIAMINEK Częstochowa 0 – 0

7 14:10 14:20 WARTA Mstów VICTORIA Częstochowa 1 – 2

8 14:25 14:35 BENIAMINEK Częstochowa POLONIA-UNIA Widzów 3 – 1

9 14:35 14:45 VICTORIA Częstochowa GMINA Kłomnice 2 – 1

10 14:50 15:00 POLONIA-UNIA Widzów WARTA Mstów 1 – 0

TABELA TURNIEJU

1 VICTORIA Częstochowa 4 12 9 – 2 AWANS

2 BENIAMINEK Częstochowa 4 5 4 – 6 AWANS

3 WARTA Mstów 4 4 3 – 4

4 GMINA Kłomnice 4 4 2 – 3

5 POLONIA-UNIA Widzów 4 3 2 – 5

Awans do turnieju finałowego który odbędzie się 01 marca 2014 od godziny 09:00 w Hali Częstochowa przy ulicy Żużlowej uzyskały drużyny VICTORII Częstochowa i BENIAMINKA Częstochowa

———————————————————————————————————-

TABELA WYNIKÓW TURNIEJU W KATEGORII ORLIKI

ROZEGRANEGO W DNIU 16 LUTEGO 2014 O GODZINIE 12:30 W KŁOMNICACH

1 12:30 12:40 GROM Cykarzew WARTA Mstów –

2 12:45 12:55 GMINA Kłomnice POLONIA-UNIA Widzów 8 – 0

3 12:55 13:05 ORZEŁ Kiedrzyn JURAJSKIE WILKI Cz-wa 3 – 0

4 13:10 13:15 WARTA Mstów GMINA Kłomnice 0 – 2

5 13:20 13:30 UKS RAKÓW Cz-wa GROM Cykarzew –

6 13:35 13:45 POLONIA-UNIA Widzów ORZEŁ Kiedrzyn 0 – 4

7 13:45 13:55 GMINA Kłomnice UKS RAKÓW Cz-wa 0 – 2

8 14:00 14:10 ORZEŁ Kiedrzyn WARTA Mstów 1 – 2

9 14:10 14:20 JURAJSKIE WILKI Cz-wa POLONIA-UNIA Widzów 2 – 0

10 14:25 14:35 UKS RAKÓW Cz-wa ORZEŁ Kiedrzyn 4 – 0

11 14:35 14:45 GROM Cykarzew GMINA Kłomnice –

12 14:50 15:00 WARTA Mstów JURAJSKIE WILKI Cz-wa 3 – 0

13 15:00 15:10 ORZEŁ Kiedrzyn GROM Cykarzew –

14 15:15 15:25 JURAJSKIE WILKI Cz-wa UKS RAKÓW Cz-wa 1 – 3

15 15:25 15:35 POLONIA-UNIA Widzów WARTA Mstów 0 – 3

16 15:40 15:50 GROM Cykarzew JURAJSKIE WILKI Cz-wa –

17 15:50 16:00 UKS RAKÓW Cz-wa POLONIA-UNIA Widzów 6 – 0

18 16:05 16:15 GMINA Kłomnice ORZEŁ Kiedrzyn 1 – 1

19 16:15 16:25 POLONIA-UNIA Widzów GROM Cykarzew –

20 16:30 16:40 JURAJSKIE WILKI Cz-wa GMINA Kłomnice 0 – 2

21 16:40 16:50 WARTA Mstów UKS RAKÓW Cz-wa 0 – 4

TABELA TURNIEJU

1 UKS RAKÓW 5 15 19 – 1 AWANS

2 GMINA Kłomnice 5 10 13 – 3 AWANS

3 WARTA Mstów 5 9 8 – 7

4 ORZEŁ Kiedrzyn 5 7 9 – 7

5 JURAJSKIE WILKI Cz-wa 5 3 3 – 11

6 POLONIA-UNIA Widzów 5 0 0 – 23

Awans do turnieju finałowego który odbędzie się 22 marca 2014 od godziny 13:00 w Hali Częstochowa przy ulicy Żużlowej uzyskały drużyny UKS RAKÓW Częstochowa i GLKS GMINA Kłomnice

————————————————————————————————–

TABELA WYNIKÓW TURNIEJU W KATEGORII MŁODZIKI

ROZEGRANEGO W DNIU 16 LUTEGO 2014 O GODZINIE 9:00 W HALI W KŁOMNICACH

1 9:00 9:10 UNIA Rędziny UKS RAKÓW Częstochowa 0 – 3

2 9:10 9:20 GROM Cykarzew WARTA Mstów –

3 9:25 9:35 GMINA Kłomnice SKRA Częstochowa 1 – 0

4 9:35 9:45 UNIA Rędziny GROM Cykarzew –

5 9:50 10:00 UKS RAKÓW Częstochowa SKRA Częstochowa 1 – 1

6 10:00 10:10 WARTA Mstów GMINA Kłomnice 0 – 2

7 10:15 10:25 GROM Cykarzew UKS RAKÓW Częstochowa –

8 10:25 10:35 GMINA Kłomnice UNIA Rędziny 0 – 2

9 10:40 10:50 SKRA Częstochowa WARTA Mstów 1 – 0

10 10:50 11:00 GROM Cykarzew GMINA Kłomnice –

11 11:05 11:15 UKS RAKÓW Częstochowa WARTA Mstów 4 – 0

12 11:15 11:25 UNIA Rędziny SKRA Częstochowa 0 – 2

13 11:30 11:40 GMINA Kłomnice UKS RAKÓW Częstochowa 0 – 0

14 11:40 11:50 SKRA Częstochowa GROM Cykarzew –

15 11:55 12:05 WARTA Mstów UNIA Rędziny 0 – 1

TABELA TURNIEJU

1 UKS RAKÓW Częstochowa 4 8 8 – 1 AWANS

2 GMINA Kłomnice 4 7 3 – 2 AWANS

3 SKRA Częstochowa 4 7 4 – 2

4 UNIA Rędziny 4 6 3 – 5

5 WARTA Mstów 4 0 0 – 8

Awans do turnieju finałowego który odbędzie się 22 marca 2014 od godziny 09:00 w Hali Częstochowa przy ulicy Żużlowej uzyskały drużyny UKS RAKÓW Częstochowa i GLKS GMINA Kłomnice