REKLAMA
REKLAMA

Zapowiedź : Skra Cup po raz piąty !

Udostępnij :
9524-Zapowiedz_Skra_Cup_po_raz_piaty

Zapowiedź : Skra Cup po raz piąty !

W najbliższą niedzielę 16 marca na Stolzle Stadion Sto w Częstochowie odbędzie się już V edycja turnieju piłkarskiego SKRA CUP dla młodzieży organizowanego przez Klub Sportowy Skra Częstochowa. Jak co roku turniej inauguruje wiosenny powrót na boisko ze sztuczną murawą.

W najbliższą niedzielę 16 marca na Stolzle Stadion Sto w Częstochowie odbędzie się już V edycja turnieju piłkarskiego SKRA CUP dla młodzieży organizowanego przez Klub Sportowy Skra Częstochowa. Jak co roku turniej inauguruje wiosenny powrót na boisko ze sztuczną murawą. W tym roku na Loretańskiej zagości 8 zespołów zawodników urodzonych w 1999r i młodszych, w rywalizacji udział wezmą drużyny :

Piast Gliwice, Unia Racibórz, Energetyk ROW Rybnik, Polonia Bytom, GKS Bełchatów, BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała, MKS MOSiR Opole, Skra Częstochowa.

Turniej rozpocznie sezon rozgrywek organizowanych na świeżym powietrzu w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014, już w kolejnym tygodniu 23.03.2014 organizowany będzie turniej Skra CUP dla rocznika 2001.

– Zobacz turniejowy plakat

REKLAMA