W II lidze : Raków – Chrobry Głogów 2:2 (2:0)

9576-W_II_lidze_Rakow_Chrobry_Glogow_2_2_2_0

Czerwono – niebiescy wygrywali do przerwy z Chrobrym Głogów już 2:0, ale nie zdołali utrzymać prowadzenia do końca meczu. Po zmianie stron goście doprowadzili do wyrównania.

Czerwono – niebiescy wygrywali do przerwy z Chrobrym Głogów już 2:0, ale nie zdołali utrzymać prowadzenia do końca meczu. Po zmianie stron goście doprowadzili do wyrównania. – Szanujemy jeden punkt z liderem, ale niedosyt pozostał – skomentował trener Rakowa Jerzy Brzęczek.

RAKÓW – CHROBRY GŁOGÓW 2:2 (2:0)

1:0 Retlewski (5, bez asysty)

2:0 Retlewski (18, asysta Napora)

2:1 Szczepaniak (67, asysta Danielak)

2:2 Sędziak (74, asysta Szczepaniak)

SĘDZIOWAŁ: Marek Śliwa (Kielce). ŻÓŁTE KARTKI: Kmieć (Raków) – Ulatowski, Szałek (Chrobry). WIDZÓW: 1000.

RAKÓW : Stępień – Soczyński (65. Pełka), Byrtek Góra, Strzelecki (68. Krupa) – Napora, Diogo, Stefanowicz, Buczkowski (83. Pląskowski) – Kmieć – Retlewski (82. Ogłaza).

CHROBRY : Skrzyniarz – Ilków Gołąb, Michalec, Samiec, Ziemniak, Danielak, Hałambiec, Ulatowski (73. Pieczara), Janeczko (60. Ciechański), Szczepaniak, Sędziak.

– Zobacz wyniki 21 kolejki oraz aktualną tabelę II ligi (gr. zachodnia)