W II lidze : Ostrovia Ostrów Wlkp. – Raków 1:0 (1:0)

9750-W_II_lidze_Ostrovia_Ostrow_Wlkp_Rakow_1_0_1_0

Piłkarze Rakowa przegrali na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów gospodarze strzelili w 23. minucie z rzutu karnego. Czerwono – niebiescy mimo przewagi i kilku dogodnych sytuacji do zdobycia gola, nie zdołali doprowadzić do wyrównania. Ostrów Wielkopolski, 26. kwietnia – godz. 16:00

OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – RAKÓW 1:0 (1:0)

1:0 Kowalski-Haberek (23, z rzutu karnego)

SĘDZIOWAŁ: Tomasz Białek (Drezdenko). ŻÓŁTE KARTKI: Pawłowski, Błaszczyk, Wrzesiński, Cyfert, Szymanowski – Kmieć, Soczyński, Vitinho. CZERWONA KARTKA: Kmieć (za dwie żółte).

OSTROVIA : Pawłowski – Wiącek, Reyer, Czech, Błaszczyk, Wrzesiński (68. Sołtyński), Cyfert, Kowalski-Haberek, Szymanowski (88. Kaczmarek), Szepeta, Stawiński (79. Skrobacz).

RAKÓW : Wróbel – Soczyński, Byrtek, da Silva (90. Góra), Buczkowski – Lenkiewicz, Kmieć, Stefanowicz (68. Diogo), Świerk (46. Vitinho) – Pląskowski – Retlewski.