III liga : Jechali wygrać ale tylko zremisowali. Awans do baraży się oddala?

9911-III_liga_Jechali_wygrac_ale_tylko_zremisowali_Awans_do_barazy_sie_oddala

Częstochowska Skra tylko zremisowała w Pawłowicach Śląskich z tamtejszym Pniówkiem 1:1. W II połowie sędzia przerwał mecz na 20 minut bo … przez boisko przechodziła deszczowa nawałnica.

Częstochowska Skra tylko zremisowała w Pawłowicach Śląskich z tamtejszym Pniówkiem 1:1. W II połowie sędzia przerwał mecz na 20 minut bo … przez boisko przechodziła deszczowa nawałnica. Po remisie w Pawłowicach Skra musi czekać na rozstrzygnięcie niedzielnego meczu Nadwiślan Góra – Piast II Gliwice. W razie wygranej Nadwiślana to właśnie ten zespół zostanie nowym liderem tabeli, a Skra będzie tracić do tej drużyny 2 punkty. To jeszcze nie przekreśla szans Skry na zajęcie pierwszego miejsca w tabeli ale sytuacja jak na tą chwilę trochę się skomplikowała.

Pniówek Pawłowice Śląskie – Skra Częstochowa 1:1 (1:0)

1:0 Szczyrba (23 min), 1:1 Sobala K. (58 min)

Skra w Pawłowicach Śląskich grała w następującym składzie : Widawski – Kowalczyk, Drzymont, Mastalerz, Szałek (46′ Tomczyk) – Semeniuk, M. Sobala, Piwiński, Domański – Polak (68′ Zawadzki), K. Sobala.

– Zobacz wyniki 5 kolejki oraz aktualną tabelę grupy mistrzowskiej III ligi opolsko-śląskiej