REKLAMA
REKLAMA

Amatorska Liga wznowiła rozgrywki

Udostępnij :
9694-FOTO_i_VIDEO_ALPN_Lider_pewnie_wygrywa_a_wicelider_zaliczyl_wpadke

Po zimowej przerwie odbyły się pierwsze spotkania w ramach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Inauguracyjny tydzień rozgrywek poświęcony został na odrabianie jesiennych zaległości i rozegranie awansem dwóch spotkań 22 kolejki rundy wiosennej. Spotkania te nie przyniosły większych niespodzianek. Odnotować należy bardzo wysokie zwycięstwo Michasia nad Amatorem, który nie zwalnia tempa po triumfie w niedawno zakończonej Lidze […]

Po zimowej przerwie odbyły się pierwsze spotkania w ramach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Inauguracyjny tydzień rozgrywek poświęcony został na odrabianie jesiennych zaległości i rozegranie awansem dwóch spotkań 22 kolejki rundy wiosennej. Spotkania te nie przyniosły większych niespodzianek.

Odnotować należy bardzo wysokie zwycięstwo Michasia nad Amatorem, który nie zwalnia tempa po triumfie w niedawno zakończonej Lidze Futsalu i strzelił rywalowi aż 16 bramek. Amator w minionym tygodniu musiał też uznać wyższość sąsiada z tabeli – Marex-u, dzięki czemu drużyna Mariusza Mańki wyprzedziła Amatora w tabeli.

Nadrabianie jesiennych zaległości do udanych nie mogą również zaliczyć gracze ZF Group. Dwa spotkania i dwie porażki mówią same za siebie. W zupełnie innych humorach znajdują się zapewne gracze CNC Wieczorek. Zwycięstwo z ZF oznacza dla nich pierwsze punkty w całym sezonie i mimo, że nie poprawiło to ich pozycji w tabeli to pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość.

W nadchodzącym tygodniu najciekawiej zapowiada się spotkanie pomiędzy Exact Systems Klub 54 Jędryka a Babarią. Obie drużyny mają taki sam dorobek punktowy, sąsiadują w tabeli i walczą o medalowe pozycje. W podobnej sytuacji są też Romtrans i Jagiellończycy, którzy grają z teoretycznie słabszymi drużynami. Liderzy czyli Michaś i Pewniak nie powinni mieć problemów ze zdobyciem kompletu punktów. Ciekawe czy ZF Group w końcu się przełamie i czy CNC Wieczorek utrzyma dyspozycję i postawi się Romtransowi?

Zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo” oraz na późniejsze z nich relacje na stronie www.mosir.pl

Terminy najbliższych spotkań:

3.04 godz. 19.45 DK-Romtrans – CNC Wieczorek godz. 21.00 Exact Systems Klub 54 Jędryka – Babaria

5.04 godz. 19.45 Marex – ZF TRW Polska godz. 21.00 Jagiellończycy – Amator

Wyniki ostatnich spotkań:

26.03 Babaria – ZF Group Polska 7:1 (K. Galant, K. Dąbrowski, P. Podwysocki, R. Furch, K. Stępień, G. Góra, T.Kyzioł-sam. — P. Ziemba) Amator – ZC Michaś 0:16 (A. Szymczyk-5, M. Oziembała-4, M. Szymczyk-2, Ł, Pietrasiński-2, N. Krużycki, K. Sierociński, P. Bański)

27.03 Grubasy – DK-Romtrans 0:5 (D. Kotkowski-2, R. Jędrysiak, J. Dul, J. Chłód) Exact Systems Klub 54 Jędryka – Zawodzie 5:1 (A. Szewczyk-2, A. Janoszka, W. Turek, P. Sławuta — K. Dygas)

29.03 Marex – Amator 4:0 (T. Kała, P. Michalik, A. Głąb, F. Brzózka) ZF Group Polska – CNC Wieczorek 2:4 (T. Rusiniak, A. Wieczorek — R. Jaczyński-2, P. Zieliński, M. Waldon)

Źródło: Marcin Mazik / mosir.pl

REKLAMA