„Celem było zwycięstwo” – Kamil Wojtyra po meczu z Pogonią – VIDEO

Skra Częstochowa : Kamil Wojtyra zdobywając w meczu z Pogonią Siedlce dwie bramki umocnił się na pozycji lidera strzelców eWinner 2. Ligi. Dzięki jego trafieniu w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry udało nam się uratować remis 2:2, ale sam strzelec mógł być z takiego obrotu sprawy zadowolony jedynie połowicznie. – Celem było zwycięstwo, a to […]

Skra Częstochowa :

Kamil Wojtyra zdobywając w meczu z Pogonią Siedlce dwie bramki umocnił się na pozycji lidera strzelców eWinner 2. Ligi. Dzięki jego trafieniu w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry udało nam się uratować remis 2:2, ale sam strzelec mógł być z takiego obrotu sprawy zadowolony jedynie połowicznie. – Celem było zwycięstwo, a to się nie udało. […]

Artykuł „Celem było zwycięstwo” – Kamil Wojtyra po meczu z Pogonią – VIDEO pochodzi z serwisu KS Skra Częstochowa.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Skry Częstochowa

Źródło : Skra Częstochowa / Mariusz Rajek