-->

Ciekawe mecze w Klasie „B”

Udostępnij :
10515-FOTO_i_VIDEO_Okregowka_kolejna_niespodzianka_w_wykonaniu_Gminy_Klomnice

W najciekawszym meczu w Klasie „B” lider grupy pierwszej zmierzy się z drugą drużyną. W grupie II jeżeli nic do końca rundy nie zdarzy się nieprzewidzianego, to chyba znamy już dwie drużyny które awansują do „A” Klasy. W grupie I w Kłomnicach dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku dwóch czołowych drużyn w tym sezonie w Klasie […]

W najciekawszym meczu w Klasie „B” lider grupy pierwszej zmierzy się z drugą drużyną. W grupie II jeżeli nic do końca rundy nie zdarzy się nieprzewidzianego, to chyba znamy już dwie drużyny które awansują do „A” Klasy.

W grupie I w Kłomnicach dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku dwóch czołowych drużyn w tym sezonie w Klasie „B”.

Rezerwy Gminy Kłomnice podejmą u siebie lidera – Spartę Nowa Wieś, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała żadnego spotkania i ma tylko dwa punkty przewagi nad Kłomnicami.

Ten mecz rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:00. Zapraszamy!

Zobacz pary 14 kolejki i aktualną tabelę Klasy „B” gr. I

W grupie II Mała Panew Cynków, która obecnie zajmuje drugie miejsce ma aż 8 punktów przewagi nad trzecimi KS Kotowice (drużyna z Kotowic ma rozegrany jeden mecz mniej).

W tej grupie zdecydowanie na prowadzeniu dwójka – Unia Masłońskie i Mała Panew Cynków, więc jeżeli w tej grupie liderzy nie stracą niepotrzebnie punków, to oni zapewne awansują do Klasy „A”

Zobacz zestaw par i aktualną tabelę Klasy „B” gr. II
REKLAMA