REKLAMA
REKLAMA

Ciekawe wyniki w gr.I „A” Klasy, w gr.II drużyny z góry tabeli zgodnie z planem

Udostępnij :
5554343434

Za nami kolejny weekend emocji na boiskach częstochowskiej „A” klasy. W grupie pierwszej punkty stracił m.in. Płomień Czarny Las czy Victoria Częstochowa. Bez punktów dalej pozostaje Liswarta Popów. Przebudzenie nastąpiło w Okszy Łobodno. W grupie drugiej drużyny z góry tabeli zgodnie z planem zdobyły komplet punktów. W niecodziennych okolicznościach zakończył się mecz LZSu Mrzygłód. Trwał […]

Za nami kolejny weekend emocji na boiskach częstochowskiej „A” klasy.

W grupie pierwszej punkty stracił m.in. Płomień Czarny Las czy Victoria Częstochowa. Bez punktów dalej pozostaje Liswarta Popów. Przebudzenie nastąpiło w Okszy Łobodno.

W grupie drugiej drużyny z góry tabeli zgodnie z planem zdobyły komplet punktów. W niecodziennych okolicznościach zakończył się mecz LZSu Mrzygłód. Trwał on zaledwie… 14 minut.

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd wydarzeń na boiskach A-klasy !

LOT Konopiska samodzielnym liderem w grupie pierwszej !

LOT Konopiska pewnie pokonał na wyjeździe Częstochowską Victorię 2:0 i stał się samodzielnym liderem grupy pierwszej. Zespół z Konopisk ma dwa „oczka” przewagi nad Płomieniem Czarny Las, który w miniony weekend tylko zremisował bezbramkowo z Naprzodem Ostrowy. Naprzód utrzymał swoją czwartą pozycje w tabeli.

Swoje miejsce w tabeli utrzymał również Ajaks Częstochowa. W spotkaniu przed własną publicznością pokonał Grom Miedźno 3:1 i aktualnie Częstochowianie tracą dwa punkty do LOTu Konopiska. Drugą pozycje przegrywają tylko bilansem bramkowym mając jeden zaległy mecz do rozegrania.

Bez punktów wciąż pozostaje Liswarta Popów. Popowianie nie podołali wyzwaniu w Cykarzewie i polegli z tamtejszym Gromem 1:4.

Oksza Łobodno w końcu się przełamała. Po ciężkich tygodniach bez wygranej zespół Okszy przełamał złą passę i pokonał w Częstochowie Płomień 3:2.

Aktualna Tabela i Wyniki A-klasy gr. I 

W grupie drugiej wszyscy faworyci zgodnie zdobyli po trzy punkty w starciu z niżej notowanymi rywalami.

Unia Rędziny udowodniła,że zasługuje na pierwsze miejsce w tabeli. Zespół Oskara Operacza pokonał na „wapnorudzie” Jurę Niegową 3:0.

W Złotym Potoku Czarni Starcza urządzili sobie trening strzelecki. Zespół Czarnych rozgromił swojego rywala aż 7:1 i utrzymał drugą pozycje w lidze. W Koniecpolu byliśmy świadkami prawdziwego piłkarskiego horroru. Wyżej notowany zespół LKS Kamienica Polska mierzył się z miejscową Pilicą. Po około 20. minutach był już wynik 2:0 dla gości i nie wydawało się, że gospodarze mogą poważnie zagrozić rywalowi. Jak się okazało później wynik do końca pozostawał niewiadomą. Gospodarze zdobyli bramkę kontaktową i do końca meczu za wszelką cenę zmierzali po bramkę wyrównującą. Ta sztuka nie udała się Pilicy i Kamieniczanie bardzo szczęśliwie wywożą trzy punkty z Koniecpola.

Do niecodziennej sytuacji doszło w meczu w Myszkowie. Spotkanie między LZSem a Metalem Rzeki Wielkie zakończyło się po 14 minutach ! Po niespełna kwadransie gospodarze prowadzili już 6:0 i właśnie wtedy doszło do zdekompletowania drużyny przyjezdnych, którzy na mecz stawili się w siedmioosobowej kadrze. Wynik meczu będzie rozpatrywany przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej, jednak na 99% podtrzymany zostanie wynik z boiska.

W najbardziej interesującym pojedynku tej kolejki Sokół Olsztyn poległ na własnym boisku z Orkanem Rzerzęczyce 0:2, dzięki czemu Orkan awansował na siódmą pozycje w tabeli ligowej.

Zgodnie z oczekiwaniami Kmicic Kruszyna pewnie pokonał Dąbrowiankę Dąbrowa Zielona 5:1 a w niedzielnym spotkaniu w Szczekocinach lepszy okazał się Start Soborzyce wygrywając 2:1.

Aktualna Tabela i Wyniki A-klasy gr. II

REKLAMA