Citybus nowym sponsorem Rakowa!

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Z radością informujemy, że Citybus dołączył do grona sponsorów Rakowa Częstochowa. Citybus zajmuje się carsharingiem samochodów dostawczych na terenie województwa śląskiego oraz dolnośląskiego i stale wprowadza nowe lokalizacje. Firma oferuje wynajem samochodów na minuty oraz dobowy. Aby skorzystać z ofery wystarczy zainstalować aplikację, posiadać prawo jazdy kategorii B, kartę płatniczą oraz telefon […]

Raków Częstochowa :

Z radością informujemy, że Citybus dołączył do grona sponsorów Rakowa Częstochowa.

Citybus zajmuje się carsharingiem samochodów dostawczych na terenie województwa śląskiego oraz dolnośląskiego i stale wprowadza nowe lokalizacje. Firma oferuje wynajem samochodów na minuty oraz dobowy. Aby skorzystać z ofery wystarczy zainstalować aplikację, posiadać prawo jazdy kategorii B, kartę płatniczą oraz telefon z dostępem do GPS. Citybus to bezpłatne paliwo, brak formalności i dostępność 24/h. 

 

Samochody Citybus znajdziecie między innymi w Częstochowie, Katowicach, Wrocławiu, Gliwicach, Bielsku-Białej, Zabrzu, Tychach, Sosnowcu, Bytomiu czy Dąbrowie Górniczej.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony firmy i zapoznania się z ofertą naszego sponsora – TUTAJ.

 

Witamy w rodzinie Rakowa!

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa