[CLJ] Dwa mecze w roli gospodarzy

Udostępnij :

Raków Częstochowa : W nadchodzący weekend nasze drużyny występujące w Centralnej Lidze Juniorów rozegrają kolejne mecze. CLJ U-18   Po zwycięstwie nad Górnikiem zespół U-18 podejmie inną drużynę z Zabrza – SKS Gwarek. Rywale zajmują 14. miejsce w tabeli, a przed tygodniem zremisowali ze Stalą Rzeszów 2:2. Raków U-18 – SKS Gwarek Zabrze U-18 – […]

Raków Częstochowa :

W nadchodzący weekend nasze drużyny występujące w Centralnej Lidze Juniorów rozegrają kolejne mecze.

CLJ U-18

 

Po zwycięstwie nad Górnikiem zespół U-18 podejmie inną drużynę z Zabrza – SKS Gwarek. Rywale zajmują 14. miejsce w tabeli, a przed tygodniem zremisowali ze Stalą Rzeszów 2:2.

Raków U-18 – SKS Gwarek Zabrze U-18 – sobota, godz. 14:00, boisko sztuczne MSP „Raków”

 

CLJ U-17

 

W minionej kolejce podopieczni trenera Adama Studnickiego przywieźli z wyjazdowego meczu z Miedzią Legnica komplet punktów po golu Sebastiana Cebuli w 89. minucie meczu i tym samym zajmują pozycję wicelidera tabeli. W niedzielę podejmą Śląsk Wrocław, który przed tygodniem pokonał Odrę Opole 3:1 i plasuje się na 4. miejscu.

Raków U-17 – Śląsk Wrocław U-18 – niedziela, godz. 12:00, boisko sztuczne MSP „Raków”

 

CLJ U-15

 

Również ze Śląskiem Wrocław, ale na wyjeździe zagra zespół U-15. Rywale zajmują 3. miejsce w tabeli, a w ostatniej kolejce pokonali Miedź Legnica 3:2. Z kolei Czerwono-Niebiescy ulegli GKS Katowice 1:2 i plasują się obecnie na 5. miejscu.

Śląsk Wrocław U-15 – Raków U-15 – sobota, godz. 13:00, Wrocław 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa