[CLJ] Grad bramek w meczach naszych drużyn

Udostępnij :

Raków Częstochowa : W miniony weekend nasze drużyny rywalizowały w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Zespół U-18 odniósł pewne zwycięstwo z Gwarkiem Zabrze, U-17 podzielił się punktami ze Śląskiem Wrocław, a U-15 musiał uznać wyższość rówieśników z Wrocławia. Drużyna U-15 prowadzona przez trenera Piotra Bartyzela w sobotę we Wrocławiu mierzyła się z miejscowym Śląskiem. Młodzi zawodnicy […]

Raków Częstochowa :

W miniony weekend nasze drużyny rywalizowały w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Zespół U-18 odniósł pewne zwycięstwo z Gwarkiem Zabrze, U-17 podzielił się punktami ze Śląskiem Wrocław, a U-15 musiał uznać wyższość rówieśników z Wrocławia.

Drużyna U-15 prowadzona przez trenera Piotra Bartyzela w sobotę we Wrocławiu mierzyła się z miejscowym Śląskiem. Młodzi zawodnicy Czerwono-Niebieskich mimo walki o korzystny wynik musieli przełknąć gorycz porażki, przegrywając ze Śląskiem 0:1. 

 

Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa 1:0 (1:0)

 

Ogromne emocje oraz zwroty akcji towarzyszyły w spotkaniu Rakowa U-17. Zespół trenera Adama Studnickiego na własnym boisku podejmował Śląsk Wrocław. Niedzielne spotkanie znacznie lepiej rozpoczęli goście, którzy po bramkach w 14. i 19. minucie prowadzili już 2:0. Ambitni zawodnicy Czerwono-Niebieskich za sprawą Sebastiana Cebuli oraz Bartosza Laskowskiego jeszcze przed przerwą zdołali doprowadzić do remisu. Duża dawka emocji miała miejsce także w drugiej części spotkania, w której nasza drużyna dwukrotnie musiała odrabiać straty. Najpierw ta sztuka udała się dzięki drugiej bramce Cebuli, a do wyrównania w końcówce spotkania doprowadził Łukasz Kabaj. 

 

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław 4:4 (2:2)

 

Bardzo udaną sobotę zanotował natomiast nasz najstarszy zespół występujący w rozgrywkach CLJ. Podopieczni trenera Marcina Salamona podejmowali Gwarek Zabrze. Częstochowianie od pierwszego gwizdka próbowali przejąć inicjatywę, a swoją przewagę udokumentowali trafieniem Oliwiera Siudy w 34. minucie. Czerwono-Niebiescy wyższy bieg wrzucili w drugiej połowie, w której zdobyli aż 5 bramek. Łukasz Makarski i Miłosz Rogula sprawili, że w 51. minucie było już 3:0. Mimo pewnego prowadzenia, nasz zespół szukał kolejnych goli. A na listę strzelców wpisywali się odpowiednio Oliwier Siuda, Jakub Skupień oraz Jakub Wireński. 

 

Raków Częstochowa – Gwarek Zabrze 6:0 (1:0)

 

 

 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa