[CLJ U-15] Akademia Raków zagra z Miedzią

Udostępnij :

Raków Częstochowa : W niedzielę (27 września) Akademia Raków zmierzy się na wyjeździe z Miedzią Legnica. Czerwono-niebiescy spotkali się już ze wszystkimi przeciwnikami ze swojej grupy oprócz Miedzi Legnica. Do bezpośredniej konfrontacji obu drużyn dojdzie w niedzielne południe. Nasz rywal plasuje się obecnie na 5. miejscu z dorobkiem ośmiu punktów, a ich bilans to: 2 […]

Raków Częstochowa :

W niedzielę (27 września) Akademia Raków zmierzy się na wyjeździe z Miedzią Legnica.

Czerwono-niebiescy spotkali się już ze wszystkimi przeciwnikami ze swojej grupy oprócz Miedzi Legnica. Do bezpośredniej konfrontacji obu drużyn dojdzie w niedzielne południe. Nasz rywal plasuje się obecnie na 5. miejscu z dorobkiem ośmiu punktów, a ich bilans to: 2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. W ostatniej kolejce legniczanie przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 0:3. 

– Jak zawsze, jedziemy po trzy punkty. Natomiast wiemy, że będzie to trudne spotkanie. W ostatnich dwóch pojedynkach wygraliśmy, ale trzeba sobie szczerze powiedzieć, że nasza gra pozostawia wiele do życzenia. Musimy skupić się nad pełną kontrolą nad meczem. Z Odrą prowadziliśmy do przerwy 3:0, później strzeliliśmy następną bramkę, a następnie pozwoliliśmy sobie na utratę dwóch goli i nerwową końcówkę. Takie sytuacje nie mogą się powtórzyć – mówi Piotr Lenartowski. 

Czerwono-niebiescy do tej pory nie zaznali porażki. Częstochowianie mają tyle samo punktów co Zagłębie (16 pkt.). Te dwie drużyny pewnie przewodzą stawce w „Grupie C RJ”. Jak trener zespołu U-15 ocenia dyspozycję swojego zespołu? – Jeżeli chodzi o poziom rywalizacji to spodziewaliśmy się, że będzie on wysoki. Znacznie wyższy niż chłopcy grali w poprzednim sezonie, a występowali w II lidze śląskiej. Dla niektróych jest to duży przeskok. Natomiast jeżeli chodzi o wynik, to same zwycięstwa i jeden remis (z Zagłębiem Lubin) mogą cieszyć. Jednak nie możemy spocząć na laurach i stale podwyższać poziom swojej gry – zapowiada trener Lenartowski. 

Czy częstochowianie zakończą pierwszą rundę rozgrywek odnosząc trzecie zwycięstwo z rzędu? Przekonamy się o tym w niedzielne popołudnie. 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa