[CLJ U-17] Poznajcie nasz zespół

Udostępnij :

Raków Częstochowa : W najbliższy weekend rozpoczynają się rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów U-17, w której wystąpi nasz zespół. Czerwono-Niebiescy w ubiegłych rozgrywkach CLJ U-17 wygrali swoją grupę i odpadli w półfinale z późniejszym mistrzem Polski SMS-em Łódź.    W tym sezonie zespół U-17 poprowadzi trener Adam Studnicki. Jak zapowiadał dyrektor Akademii Marek Śledź wszystkie nasze […]

Raków Częstochowa :

W najbliższy weekend rozpoczynają się rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów U-17, w której wystąpi nasz zespół.

Czerwono-Niebiescy w ubiegłych rozgrywkach CLJ U-17 wygrali swoją grupę i odpadli w półfinale z późniejszym mistrzem Polski SMS-em Łódź. 

 

W tym sezonie zespół U-17 poprowadzi trener Adam Studnicki. Jak zapowiadał dyrektor Akademii Marek Śledź wszystkie nasze drużyny w rozgrywkach centralnych celują w jak najwyższe lokaty. Nie inaczej jest w przypadku ekipy U-17. Raków rozpocznie rywalizację od wyjazdowego spotkania z Odrą Opole, które odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 12. 

 

Pełny terminarz rozgrywek znajduje się TUTAJ

 

Sparingi zespołu U-17 przed rundą jesienną CLJ U-17

(17.07) Raków – Zagłębie Sosnowiec 8:1

(24.07) Korona Kielce – Raków 2:5

(28.07) Odra Opole – Raków 3:7

(1.08) Raków – Polonia Warszawa 2:0

(7.08) Stradom – Raków 0:4

(14.08) Motor Lublin – Raków 0:4

 

RAKÓW U-17

 

Zdjęcie w wysokiej jakości wraz z opisem znajduje się TUTAJ

 

Skład Rakowa:

Bramkarze: Mateusz Wróbel, Mateusz Ryszewski, Franciszek Suchecki. 

 

Obrońca:Łukasz Andrychowicz, Bartosz Klecha, Łukasz Józefczyk, Tomasz Rapińczuk, Nikodem Kitowski, Łukasz Kabaj, Wojciech Gębka, Miłosz Pałuczak. 

 

Pomocnicy:Fabian Gacek, Jerzy Napieraj, Bartosz Laskowski, Dominik Cieślak, Michał Baryła, Emanuel Gibała, Dawid Brzeziński, Patryk Malamis, Oliwier Długosz, Jakub Rozwadowski. 

 

Napastnicy:Mateusz Głowiński, Sebastian Cebula, Kacper Janczak. 

 

Sztab szkoleniowy:I trener: Adam StudnickiII trener: Artur LenartowskiTrener bramkarzy: Jacek GorczycaTrener analityk: Kamil KorbelAsystent trener: Przemysław Baldowski

 

 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa