-->

Cykarzew urwał punkty liderowi.

Udostępnij :
20

Beniaminek częstochowsko-lublinieckiej Klasy Okręgowej Grom Cykarzew pokazał, że w tym sezonie trzeba na niego uważać. Grom na stadionie przy ul. Rumiankowej zremisował ze spadkowiczem z IV ligi Zielonymi Żarki. W sobotnich spotkaniach „okręgówki” padło 26 goli, z czego aż 8 strzelono w Truskolasach, gdzie Olimpia wygrała z Wartą Mstów 6:2. Cztery trafienia zobaczyli kibice w […]

Beniaminek częstochowsko-lublinieckiej Klasy Okręgowej Grom Cykarzew pokazał, że w tym sezonie trzeba na niego uważać. Grom na stadionie przy ul. Rumiankowej zremisował ze spadkowiczem z IV ligi Zielonymi Żarki.

W sobotnich spotkaniach „okręgówki” padło 26 goli, z czego aż 8 strzelono w Truskolasach, gdzie Olimpia wygrała z Wartą Mstów 6:2.

Cztery trafienia zobaczyli kibice w Krzepicach, gdzie miejscowa Liswarta zremisowała ze Stradomiem Częstochowa 2:2.

Po 3:0 wygrały drużyny Amatora Golce z KS Panki oraz Pogoni Kamyk z Unią Kalety.

We wspomnianym na początku meczu Gromu Cykarzew z Zielonymi Żarki, bardzo blisko zwycięstwa byli gospodarze, jednak w ostatniej minucie spotkania nie wykorzystali rzutu karnego, ale zgromadzeni na trybunach kibice (259 fanów) mogli podziwiać świetne widowisko stworzone przez oba zespoły.

W niedzielę ostatni mecz w tej kolejce, gdzie w Przyrowie zmierzy się Piast z MKSem Myszków.

Zobacz wyniki 3 kolejki i aktualną tabelę Klasy Okręgowej
REKLAMA