CZERWONO-NIEBIESKI RAPORT PRZEDMECZOWY #RCZPOD

Udostępnij :

Raków Częstochowa : W piątek, 26 lutego o godzinie 18:00 piłkarze Rakowa Częstochowa podejmą na GIEKSA Arenie w Bełchatowie beniaminka PKO Ekstraklasy, Podbeskidzie Bielsko-Biała. Sprawdzamy, jak przed tym meczem wygląda sytuacja kadrowa w naszej drużynie. W gronie kontuzjowanych pozostają Tomas Petrasek, Miłosz Szczepański i Daniel Bartl. Dobrą informacją jest fakt, że do gry gotowy jest […]

Raków Częstochowa :

W piątek, 26 lutego o godzinie 18:00 piłkarze Rakowa Częstochowa podejmą na GIEKSA Arenie w Bełchatowie beniaminka PKO Ekstraklasy, Podbeskidzie Bielsko-Biała. Sprawdzamy, jak przed tym meczem wygląda sytuacja kadrowa w naszej drużynie.

W gronie kontuzjowanych pozostają Tomas Petrasek, Miłosz Szczepański i Daniel Bartl. Dobrą informacją jest fakt, że do gry gotowy jest już Marcin Cebula, który podobnie jak pozostali zawodnicy, będzie do dyspozycji trenera Marka Papszuna.

 

W naszym zespole nikt nie pauzuje za kartki. Zagrożeni karą są Andrzej Niewulis, Fran Tudor, Vladislavs Gutkovskis i Kamil Piątkowski.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa