REKLAMA
REKLAMA

Daleki wyjazd Skry

Udostępnij :
skra

W niedzielę 13 października Skra Częstochowa rozegra mecz z Błękitnymi Stargard. Chcąc pozostać poza strefą spadkową Skrzaki powinni wygrać. Dotychczas piłkarze nie potrafili jakoś ustabilizować formy. Po dobrych i bardzo dobrych meczach przychodziły słabsze i porażki. Efekt jest taki, że po 12 kolejkach Skra zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową z minimalną przewagą nad KS […]

W niedzielę 13 października Skra Częstochowa rozegra mecz z Błękitnymi Stargard. Chcąc pozostać poza strefą spadkową Skrzaki powinni wygrać.

Dotychczas piłkarze nie potrafili jakoś ustabilizować formy. Po dobrych i bardzo dobrych meczach przychodziły słabsze i porażki.

Efekt jest taki, że po 12 kolejkach Skra zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową z minimalną przewagą nad KS Polkowice i Stalą Stalowa Wola.

Najwyższy czas, aby podopieczni Pawła Ściebury zaczęli punktować na wyjazdach. Dotychczas w sześciu meczach wywalczyli tylko jeden remis.

Błękitni w 12 meczach wywalczyli 18 punktów. Złożyło się na to sześć zwycięstw, po trzy odniesione w Stargardzie i na boiskach rywali.

Początek niedzielnego spotkania w Stargardzie o godz. 14.

Zobacz zestaw par i aktualną tabelę II ligi

Źródło: Skra Częstochowa

REKLAMA