Daniel Bartl i Maciej Wilusz odchodzą z Rakowa

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Daniel Bartl oraz Maciej Wilusz żegnają się z Czerwono-Niebieskimi. Kontrakty obu zawodników zostały rozwiązane za porozumieniem stron. Czech dołączył do Rakowa w czerwcu 2018 roku. Wystapił łącznie w 70 spotkaniach. W tym czasie świętował z Czerwono-Niebieskimi awans do Ekstraklasy, wicemistrzostwo kraju oraz Puchar Polski. „Danny” zdobył dla naszej drużyny 3 bramki.    […]

Raków Częstochowa :

Daniel Bartl oraz Maciej Wilusz żegnają się z Czerwono-Niebieskimi. Kontrakty obu zawodników zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

Czech dołączył do Rakowa w czerwcu 2018 roku. Wystapił łącznie w 70 spotkaniach. W tym czasie świętował z Czerwono-Niebieskimi awans do Ekstraklasy, wicemistrzostwo kraju oraz Puchar Polski. „Danny” zdobył dla naszej drużyny 3 bramki. 

 

Maciej Wilusz dołączył do Rakowa w sierpniu 2020 roku. Doświadczony obrońca po rundzie jesiennej rozegranej przy Limanowskiego, kolejną część sezonu spędził na wypożyczeniu w Śląsku Wrocław. W lipcu wróćił do Częstochowy i wystąpił w dwóch spotkaniach. Łącznie w czerwono-niebieskich barwach zanotował 12 występów, zdobywając Superpuchar Polski. 

 

„Danny”, Maciek, dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa