Daniel Bartl na dłużej w Rakowie!

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Umowa Daniela Bartla z częstochowskim klubem została przedłużona. Jego kontrakt z Rakowem będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku. Czeski pomocnik do drużyny trenera Marka Papszuna dołączył pod koniec czerwca 2018 roku. Klub skorzystał z opcji przedłużenia umowy zawartej w kontrakcie zawodnika.   – Bardzo się cieszę, że przedłużyłem umowę z Klubem […]

Raków Częstochowa :

Umowa Daniela Bartla z częstochowskim klubem została przedłużona. Jego kontrakt z Rakowem będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Czeski pomocnik do drużyny trenera Marka Papszuna dołączył pod koniec czerwca 2018 roku. Klub skorzystał z opcji przedłużenia umowy zawartej w kontrakcie zawodnika.

– Bardzo się cieszę, że przedłużyłem umowę z Klubem na kolejne dwa lata. Dobrze się czuję w Rakowie. Kibice są wspaniali, moja rodzina jest tutaj szczęśliwa, a to jest dla mnie najważniejsze. Życzę sobie dużo zdrowia, by pomóc na boisku drużynie. Chcę, byśmy wspólnie z całym Klubem odnosili kolejne sukcesy – powiedział Danny. 

– Daniel to bardzo dobry i doświadczony zawodnik, który podnosi jakość naszej drużyny. Cieszymy się, że zostaje z nami na dłużej i wierzymy, że swoją grą da nam wszystkim dużo radości – dodał prezes Rakowa, pan Wojciech Cygan. 

Nowa umowa Bartla będzie obowiązywała przez kolejne dwa lata. Raków zastrzegł sobie możliwość przedłużenia jej o kolejny rok. 

Danny, gratulujemy przedłużenia umowy i trzymamy kciuki za zwycięskie występy w czerwono-niebieskich barwach. 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa