-->

Derby w Łobodnie! Przed nami 18 kolejka IV Ligi

Udostępnij :
W sobotę na boiska wybiegną zawodnicy IV-ligowych klubów. Po 17 kolejkach Victoria zajmuje 3 miejsce, MKS Myszków plasuje się na 8 pozycji, a tabelę zamykają Unia Rędziny na 15 oraz Znicz Kłobuck na 16 miejscu.

W samo południe na obiekcie Okszy Łobodno dojdzie do pojedynku derbowego na IV-ligowych boiskach. Rozgrywająca tam swoje domowe mecze w rundzie wiosennej Unia Rędziny podejmie Victorię Częstochowa.

W pierwszym spotkaniu tych drużyn w tym sezonie w Częstochowie przy ul. Krakowskiej 80 Victoria pokonała Unię 1:0.

Rundę wiosenną najlepiej z "naszych drużyn" rozpoczęli jednak podopieczni Krystiana Kotarskiego, którzy w dwóch spotkaniach zdobyli komplet punktów. Victoria też nieźle weszła w wiosnę wygrywając i remisując swoje dwa dotychczasowe spotkania.

O godzinie 16:30 w Myszkowie starcie MKS-u z Orłem Miedary. Po nieudanym rozpoczęciu rundy wiosennej ze stanowiska trenera MKS-u zrezygnował Robert Majchrzak, a na tym stanowisku zastąpił go Paweł Cygnar prowadzący poprzednio Szczakowiankę Jaworzno.

Czy zmiana trenera pozytywnie wpłynie na niebiesko-białych i da Myszkowianom pierwsze punkty w 2024? Przekonamy się już w sobotę.

Ostatnie spotkanie 18 kolejki 4 ligi Śląskiej gr. I zaplanowano na godzinę 18:00. W Radzionkowie popularne Cidry podejmą drużynę z Kłobucka. Zawodnicy Adriana Pluty w pierwszym wiosennym spotkaniu wygrali w Myszkowie 2:1, jednak w kolejnym pojedynku na własnym stadionie musieli uznać wyższość Rozwoju Katowice przegrywając 1:2.

REKLAMA