-->

Druga kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej za nami

Udostępnij :
DSCN5193

Za nami druga kolejka spotkań Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Drużyny rozegrały w sumie 14 spotkań, 12 w ramach 1 i 2 kolejki oraz 2 spotkania awansem z 11 kolejki.

Za nami druga kolejka spotkań Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Drużyny rozegrały w sumie 14 spotkań, 12 w ramach 1 i 2 kolejki oraz 2 spotkania awansem z 11 kolejki. W chwili obecnej 3 drużyny nie straciły jeszcze punktów a są to ZC Michaś, Pewniak/Auto-Dar i Jagiellończycy. Jak łatwo zauważyć są to trzy czołowe drużyny z zeszłego sezonu więc nie jest to dla nikogo żadną niespodzianką. Na drugim biegunie tabeli znajdują się cztery drużyny bez zdobyczy punktowej. Jesteśmy jednak pewni, że zarówno debiutujące w rozgrywkach Amator i Zawodzie jak i CNC.Wieczorek oraz Marex już niebawem dopiszą do swojego konta zdobycze punktowe.

Stanie się tak na pewno w najbliższy czwartek w przypadku Zawodzia i CNC. Drużyny te zagrają bowiem między sobą. O tym czy ktoś zgarnie pełną pulę, czy też zespoły podzielą się punktami przekonamy się po końcowym gwizdku. Trudniejsze zadanie czeka Marex i Amatora. Drużyny te mają wymagających przeciwników i aby zdobyć pierwsze punkty w sezonie muszą poprawić swoją dyspozycję na boisku. Najciekawiej w nadchodzącym tygodniu zapowiada się piątkowe spotkanie pomiędzy Pewniakiem a Klubem 54. Patrząc na dotychczasowe wyniki faworytem wydaje się być drużyna Wojtka Kasińskiego jednak „klubowicze” to trudny i nieprzewidywalny rywal więc spodziewać się możemy każdego rozstrzygnięcia. Poniedziałkowy pojedynek ZC Michaś z Babarią został przełożony na późniejszy termin.

Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo” oraz na późniejsze z nich relacje na naszej stronie www.mosir.pl.

Zobacz zdjęcia z pierwszej kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Terminy najbliższych spotkań: 1.10 godz. 19.45 Jagiellończycy – Grubasy

2.10 godz. 19.45 Romtrans – Marex

3.10 godz. 19.45 Amator – ZF Group Polska godz. 21.00 Zawodzie – CNC.Wieczorek

5.10 godz. 19.45 Pewniak/Auto-Dar – Exact Systems Klub 54 Jędryka godz. 21.00 Jagiellończycy – Babaria (XI kolejka)

Wyniki ostatnich spotkań:

Zobacz zdjęcia z pierwszej kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

24.09 Pewniak/Auto-Dar – ZF Group Polska 13:0 (R. Cierpiński-3, M. Kubanek-2, M. Rychter-2, M. Wachowicz-2, J. Kostarczyk-2, W. Kasiński, J. Ciekot)

Marex – Exact Systems Klub 54 Jędryka 4:5 (D. Pożarlik-4 — A. Janoszka, S. Cekus, A. Wałek, M. Czerwiński, M. Haręza)

25.09 Romtrans – Babaria 1:1 (R. Jedrysiak — M. Kusaj)

26.09 Amator – Grubasy 2:6 (W. Langier, W. Popczyk-sam. — M. Ociepa-3, K. Weber, J. Wąsowicz, J. Paprotny)

Jagiellończycy – Zawodzie 4:0 (J. Cianciara-2, G. Nowak, M. Tkacz)

28.09 ZF Group Polska – Exact Systems Klub 54 Jędryka 3:0 (T. Rusiniak, P. Heliński, P. Bajor)

ZC Michaś – CNC.Wieczorek 11:4 (A. Szymczyk-5, M. Szymczyk-2, P. Pusty, M. Skoczek, P. Bański, K. Sierociński —A. Koćwin-2, P. Nabiałczyk, J. Michalewicz)

Zobacz zdjęcia z pierwszej kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Źródło: Marcin Mazik / mosir.pl

REKLAMA